Fani są zniesmaczeni, odwracają się na pięcie. Uwielbiany zespół disco polo przesadził

Fani są zniesmaczeni, odwracają się na pięcie. Uwielbiany zespół disco polo przesadził Źródło: YouTube / Vanila Records

Fani zespołu disco polo mocno zareagowali na nowy teledysk. Popularny wykonawca z tego nurtu zdaniem wielbicieli przesadził. Część odbiorców może już do nich nie wrócić. Co doprowadziło do tak skrajnej reakcji wśród fanów?

Nie da się ukryć, że disco polo przeżywa od dłuższego czasu drugą młodość. Koncerty topowych wykonawców mają gwarantowane pełne sale widzów. Liczba odtworzeń piosenek też potwierdza fakt, że ludzie oszaleli na punkcie tej muzyki. Oprócz zachwytów pojawiają się jednak słowa krytyki. Nie inaczej było w przypadku tego zespołu.

Nowa piosenka wywołała skrajne emocje

Disco polo swój początek miało jeszcze w latach osiemdziesiątych. Nurt ten wywodził się od muzyki granej na weselach i zabawach. Rozkwit przypadł na lata dziewięćdziesiąte. Wówczas największa popularność wśród słuchaczy przypadała na lata od 1995 do 1997 roku. Po tym okresie nastąpił spadek liczby miłośników tego gatunku.

Kasety i płyty odnotowały niższą sprzedaż o ponad połowę. Powodem najprawdopodobniej był przesyt wśród odbiorców. Przebywanie w niszy trwało 10 lat. Jednak w 2007 disco polo przezywało prawdziwy renesans i trwa on aż do dzisiaj.

Na świeżej fali popularności disco polo pojawili się nowi wykonawcy. Jeden z nich wydał ostatnio nową piosenkę po niedawnych zmianach w składzie. Wywołało to oburzenie wśród fanów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani disco polo podzieleni 

Zespół, który wywołał tak skrajne emocje to Piękni i Młodzi. Grupa powstała w 2012 roku z inicjatywy Magdaleny i Dawida Narożnych. Pasmo sukcesów zawodowych nie przyniosła temu małżeństwu szczęścia. W czerwcu ubiegłego roku postanowili się rozwieść. Tworzyli razem, aż do nowego roku. W trakcie imprezy sylwestrowej byli małżonkowie odbyli ogromną awanturę. Na jej skutek doszło nawet do rękoczynów. Spowodowało to wyrzucenie Dawida z zespołu. Po tych dramatycznych wydarzeniach Piękni i Młodzi postanowili wydać nową piosenkę w zmienionym składzie. Reakcja fanów nie pozostawia żadnych złudzeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania
2. 
Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

Wielbiciele grupy muzycznej zarzucają zespołowi spadek formy po pożegnaniu się z jednym z założycieli. Masa krytycznych komentarzy na ten temat mówi sama za siebie. Część z internautów twierdzi, że piosenka jest po prostu słaba i nudna. Oberwał również refren, będący rdzeniem kompozycji. Wielbiciele zespołu twierdzą, że nie da się go słuchać. Niektórzy spekulują, że mało przychylny odbiór spowodowany jest niesmakiem po publicznym rozgrywaniu prywatnych spraw byłych małżonków. Nie zmienia to jednak faktu, że utwór zyskał popularność. W ciągu 20 godzin zyskał ponad 150 tysięcy wyświetleń. Jednak czas pokarze czym będzie ona spowodowana. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  2. Rząd szykuje kolejny program wsparcia. Skorzysta z niego tysiące Polek
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News