Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią Źródło: Facebook / piekniimlodzi2

Disco polo zyskuje na popularności, a muzycy wykonujący ten gatunek zbierają na koncertach coraz większą popularność. Niedawno fanami wstrząsnęła afera, która wybuchła w popularnym zespole "Piękni i Młodzi".

Disco polo zajmuje w polskiej branży muzycznej coraz istotniejsze miejsce. Muzycy szybko stają się gwiazdami, a ich wierni fani śledzą każdy ich ruch. Popularności nie udźwignęli jednak członkowie zespołu "Piękni i młodzi". Afera z ich udziałem, która wybuchła w Sylwestra, wstrząsnęła fanami. Gwiazda Polsatu skomentowała bójkę muzycznego małżeństwa.

Disco polo jest coraz bardziej popularne

Małżeństwo Narożnych było na fali popularności, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozeszła się, a Dawid i Magda znaleźli sobie nowych partnerów życiowych. Jednocześnie zapewnili wielbicieli, że zespół "Piękni i młodzi", który wspólnie prowadzą, wciąż będzie istniał, a oni pomimo rozstania dalej będą współpracować i tworzyć. Niestety miniony Sylwester zburzył nadzieje fanów na owocną kontynuację kariery muzycznej ich ulubionego zespołu.

Podczas Sylwestra doszło między małżonkami do kłótni i w ostateczności szarpaniny. Kiedy Magda Narożna spędzała czas ze znajomymi, podszedł do niej były mąż i zapytał, gdzie jest ich córka, Gabrysia. Kobieta odpowiedziała mu w agresywny sposób, który rozzłościł mężczyznę. Po ostrej wymianie zdań, doszło do przepychanki pomiędzy nowymi partnerami pary. Dawid Narożny wszystko nagrał, a wideo z bójki trafiło do jednego z tabloidów i zostało opublikowane w sieci.

Fani disco polo byli wstrząśnięci bójką popularnego małżeństwa. Sprawę skomentowała jedna z gwiazd Polsatu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdarzenie wstrząsnęło nie tylko fanami zespołu, ale i całego gatunku muzycznego. Sprawę skomentowała Elżbieta Zapendowska, która poznała zespół podczas programu "Must be the music", którego byli uczestnikami. Słynna nauczycielka śpiewu była w tym czasie jurorką show i bardzo im kibicowała, w przeciwieństwie do Kory, która określiła ich muzykę jako "prostacką".

- Jak na zespół disco polo, muzykę mieli wtedy fajną. Nawet jeśli Kora mówiła, że to niski poziom, to mi się całkiem podobało - powiedziała Zapendowska w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Dzisiaj grzeje: 1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Po niefortunnym zdarzeniu, kobieta jednak zmieniła nieco patrzenie na zespół. Jej szczere słowa nie pozostawiły na gwiazdach disco polo suchej nitki.

- Niech oni się zajmą lepiej muzyką, a nie przepychankami. Dziwię się, że nie załatwiają tego między sobą, tylko przez nagłówki gazet. Zresztą to nie jest moja sprawa i jak mam być szczera, to mam to gdzieś. Jak coś się będzie działo z Tiną Turner lub Edytą Górniak, to wtedy powiem więcej - powiedziała Elżbieta Zapendowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Po przekroczeniu konkretnych progów zmaleje twoja renta i emerytura. Lepiej ich nie przekraczaj
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News