Godlewska znowu śpiewa hymn Polski. Oglądacie na własną odpowiedzialność, tego nie da się odzobaczyć

Godlewska znowu śpiewa hymn Polski. Oglądacie na własną odpowiedzialność, tego nie da się odzobaczyć Źródło: youtube.com/ GODLEWSKA

Kontrowersyjna gwiazda disco-polo nie daje o sobie zapomnieć. Małgorzata Godlewska podobnie jak w zeszłym roku zdecydowała się na uczczenie Święta Niepodległości. Jej wykonanie polskiego hymnu szokuje i zdaniem internautów nie różni się niczym od zeszłorocznego popisu wokalnego celebrytki.

Hymn Polski w wersji disco-polo? Coś, co brzmi jak herezja, staje się coroczną tradycją w wykonaniu Małgorzaty Godlewskiej, która tak jak przed rokiem zdecydowała się na wykonanie swojej interpretacji hymnu. Tym razem zrobiła to bez siostry, z którą jest skłócona, ale efekt wcale nie jest lepszy.

Kontrowersyjna gwiazda disco-polo zadziwia. Godlewska znów śpiewa hymn Polski

Małgorzata Godlewska jest osobą, która na bieżąco publikuje swoje materiały muzyczne. Gwiazda uwielbia za pomocą piosenek komentować rzeczywistość i odnosić się do tradycji i świąt. Taka sytuacja miała miejsce chociażby w święta Bożego Narodzenia dwa lata temu, ale także przed występem grupy The Rolling Stones w Warszawie. Tym razem gwiazda wzięła na warsztat "Mazurek Dąbrowskiego", który w zeszłym roku wykonywała wraz z siostrą.

- Jestem Polką i jestem z tego dumna! Jesteście przygotowani do Święta Niepodległości Polski? Uczcijmy je razem bez sztucznych podziałów - pisała pod swoją publikacją celebrytka.

Z powodu kłótni z Esmeraldą, tym razem Małgorzata zaśpiewała solo. Zdaniem fanów jednak wcale nie poprawiło to jakości wykonania, a wielu uważa, że artystka wprost sprofanowała najważniejszą pieśń państwową.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Godlewska na ustach całej Polski

Wykonanie hymnu w dość tandetnej i kiczowatej estetyce, w której lubuje się Godlewska, nie przekonało jej fanów, a wręcz doprowadziło do wybuchu ich dość dużej wściekłości.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

- Kiedy zaczęłaś swoją historię czy naukę ze śpiewaniem? Bo mi się osobiście wydaje, że chyba jeden dzień temu, ponieważ śpiewasz jak jakiś przedszkolak i nie stać Cię na nic lepszego - napisał jeden z krytycznych internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News