Ponad 60-letnia królowa disco polo ukrywa ile ma lat. Zaczęła jako 16-latka, ogromna tajemnica

Ponad 60-letnia królowa disco polo ukrywa ile ma lat. Zaczęła jako 16-latka, ogromna tajemnica Źródło: screen shot z POLO TV ("XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej: Ostróda 2018")

Disco polo dzięki niej otrzymało nową jakość. Nowe brzmienia, a także niebywały talent, którym zasiliła branżę muzyczną, sprawiły, że po dziś dzień jej twórczość obija się szerokim echem. 60-letnia królowa gatunku swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka. Jej koncerty nadal przyciągają tłumy. Nikt nie wiedział, ile ma lat. Do dzisiaj!

Disco polo dzisiaj jest traktowane przez wiele osób jako gatunek, który mocno się zestarzał. Pomimo tego faktu wciąż słuchają go miliony Polaków, a nowe zespoły powstają niczym grzyby po deszczu. Przedstawicielka tego nurtu, która swoją wielka karierę rozpoczęła mając zaledwie 16 lat, jest dzisiaj nadal bardzo rozpoznawalna. Swój wiek woli ukrywać, a przynajmniej dotychczas nigdy w żadnym wywiadzie nie zdradziła, ile naprawdę ma lat.

Disco polo bez niej nie byłoby takie samo. Gwiazda ma dzisiaj 60 lat i wcale nie myśli o emeryturze

Mocny makijaż, seksapil, a także wspaniały talent - to cechy popularnej gwiazdy disco polo, czyli Teresy Werner. Choć Polacy dobrze znają jej twórczość, to tajemnicą po dziś pozostaje jej wiek. Ciężko jest ustalić datę jej urodzin, jednak można do tego dojść, biorąc pod uwagę kilka faktów z życia gwiazdy. Na początek przyjrzyjmy się karierze. Teresa Werner rozpoczęła ją od śpiewu w "Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk" występowała przez bagatela 40 lat. Już sam ten fakt jasno wskazuje, że Werner może mieć grubo ponad 50-tkę, skoro do zespołu wstąpiła będąc nastolatką. Jak sugeruje "Fakt" miała 16 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po odejściu z zespołu, Teresa Werner zdecydowała się nagrać swoją płytę. Najpierw jednak rozpoczęła od singla, który w notowaniach radia "Eska" osiągnął bardzo dobry wynik. Miało to miejsce na przełomie 2011 i 2012 roku. Jak sugeruje redaktor "Plejady", Teresa Werner ma więc już ponad 60 lat. Gwiazda jest jedną z bardziej utalentowanych wokalistek w Polsce. Na pewno jeśli chodzi o gatunek disco polo. W końcu kto mógłby się pochwalić występami w Carnegie Hall (!) czy w światowej stolicy teatru i musicalu - na Broadwayu. Występowała także w Azji. Takich osiągnięć mógłby jej pozazdrościć sam Zenek Martyniuk!

Fot. screen shot z Youtube/Szlagiery.TV 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

Źródło: Plejada

Następny artykuł