Martyniuk się załamał, sytuacja jest bardzo poważna. Przejmujące chwile na ławie oskarżonych

Martyniuk się załamał, sytuacja jest bardzo poważna. Przejmujące chwile na ławie oskarżonych Źródło: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Syn króla disco polo stanął przed sądem. Daniel wyglądał na kompletnie załamanego, jego sytuacja jest bardzo poważna. Podczas rozprawy doszło do przejmujących scen.

Syn gwiazdora disco polo znowu pojawił się przed sądem. Podczas ostatniej rozprawy Daniel odpowiadał za posiadanie narkotyków. Wiadomo, że może otrzymać wyrok trzech lat pozbawienia wolności. Sąd wyda wyrok już za kilka godzin, wtedy dowiemy się, co dalej będzie działo się z synem Martyniuka. 

Syn króla disco polo przyznał się do winy 

Zgodnie z informacjami, które przekazuje "Fakt" Daniel M. przyznał się do zarzucanych mu czynów, a także okazał skruchę przed sądem. Syn króla disco polo zwrócił się do sędziego o przyznanie mu wymiaru kary ustalonego wspólnie z prokuraturą. 

- Wina jest bezsprzeczna i sam oskarżony przyznał się do popełnionego czynu - przekazała prokurator podczas rozprawy Daniela M. 

Prokuratura zaproponowała, że oskarżony o posiadanie narkotyków powinien otrzymać wyrok w zawieszeniu oraz prace społeczne. Syn gwiazdora diso polo przystał na propozycję prokuratury. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Daniel M. okazał skruchę przed sądem i przeprosił za swoje zachowanie

- Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone - wyznał oskarżony podczas rozprawy. 

Syn gwiazdora disco polo sam zaproponował rekompensatę za swoje zachowania. Młody mężczyzna wyznał, że chętnie podejmie się prac społecznych w domu pomocy społecznej lub w schronisku. Przypomnijmy, Daniel M. już wielokrotnie stawał przed sądem, do tej pory wszystkie z nich kończyły się warunkowym umorzeniem lub grzywną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje, nie żyje skoczek narciarski. Zmarł na skutek obrażeń po wypadku na skoczni

2. Nowe informacje na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Co dzieje się z aktorem?

Zaledwie dwa lata temu Daniel M. został uznany winnym znieważenia policjantów. Sprawa została umorzona, jednak sąd zaznaczył, że złamanie prawa w ciągu następnych lat, oznaczać będzie powrót do sprawy. W 2019 roku syn Martyniuka stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. Młody mężczyzna zlekceważył decyzję i już kilka miesięcy później został zatrzymany, prowadząc samochód, za co trafił do aresztu. Wszystkie te informacje z pewnością wpływają na to, że Zenek Martyniuk może być załamany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  2. Piękna polska siatkarka skąpana w górskim jeziorze. Cudowne widoki i jeszcze piękniejsza figura (FOTO)
  3. Ambasada RP przekazała tragiczne wiadomości. Niestety, nie żyje Mirosław Rowicki
  4. Uwaga. Polacy masowo dostają dzisiaj SMS z pilnym ostrzeżeniem, znamy jego treść
  5. Zapadła decyzja ws. kwarantanny dla Polaków. Od 15 lipca nowe zasady
  6. Anna Mucha zrobiła aferę, gdy zobaczyła, co podano jej w restauracji. Wszystko zostało nagrane

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News