Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo Źródło: .

Disco polo to jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Jednym z jego przedstawicieli jest zespół MR Sebii, któremu przewodzi Sebastian Zys. Gwiazdor został niedawno ojcem, lecz imię jego synka zwala z nóg.

Disco polo to kulturowy fenomen  i jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Największe gwiazdy grające tę muzykę zarabiają gigantyczne pieniądze i mogą wieść celebryckie życie w luksusie. Jednym z uwielbianych przez słuchaczy zespołem jest Mr Sebii, o którym w ostatnim czasie głośno jest również z zupełnie innego powodu. Liderowi tej grupy niedawno urodziło się dziecko, a teraz artysta pochwalił się oryginalnym imieniem, które wybrał dla synka.

Gwiazda disco polo wybrała nietypowe imię dla syna

Sebastian Zys jest niekwestionowaną gwiazdą disco polo. Na koncerty jego zespołu przychodzą tłumy ludzi, którzy uwielbiają sceniczne szaleństwa lidera. Teraz okazuje się, że artysta w życiu prywatnym jest równie ekstrawagancką postacią o zaskakujących pomysłach.

Ostatnio Zysowi urodziło się dziecko, czym natychmiast pochwalił się na swoich mediach społecznościowych. Artysta wrzucił na Instagram zdjęcie swojego nowo narodzonego syna i ogłosił, jakie imię będzie nosił jego potomek. Wybór może zdziwić, bo takiego imienia nie nosi nikt na całym świecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jedyne takie imię w Polsce

Szczęśliwy ojciec zdecydował się, żeby z okazji narodzin syna, uczcić jednocześnie swoją karierę muzyczną. Jest zachwycony tym, że Urząd Stanu Cywilnego w Łodzi pozwolił mu na wybranie tego imienia. Drugie imię chłopca brzmi Sebi, czyli dokładnie tak, jak nazwa zespołu swojego ojca.

Jest to pierwszy taki przypadek w historii naszego kraju. Synek od pierwszego dnia swojego życia został wytypowany do bycia wyjątkowym. Być może artysta disco polo w ten sposób stara się zasugerować synowi, że w przyszłości również powinien zająć się muzyką i stać się gwiazdą.

Fani Sebastiana Zysa myśleli na początku, że ten wybór imienia to żart i zwyczajne zdrobnienie. Wokalistka potwierdził jednak, że jest to pełne wybrane przez niego imię. Jego decyzja może być postrzegana przez niektórych jako przejaw narcyzmu czy celebrycką fanaberię, trzeba jednak przyznać, że nie brak w tym wyobraźni i odwagi. 

Źródło: Instagram/Sebastian Zys

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazda TVN wzięła SEKRETNY ślub. Lista gości wbije was w ziemię! Tylu gwiazd w jednym miejscu jeszcze nie było!
  2. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel! 
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News