Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu

Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu Źródło: youtube/barwy szczescia

Wokalista disco polo i aktor znany z "Barw szczęścia" opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala, do którego pilnie musiał się udać. Patrząc na tę fotografię, łzy same cisną się do oczu.

Gwiazdor związany z muzyką disco polo zamieścił w sieci niebywałe zdjęcie. Pobyt w szpitalu uwieczniony na fotografii wzruszy wszystkich do łez. Komentarze pod jego postem to potwierdzają. 

Muzyka disco polo i seriale 

Wokalista związany z muzyką disco polo i aktor w jednym, Konrad Skolimowski, jest prawdziwą gwiazdą. Znany przede wszystkim dzięki muzyce, ma coraz więcej fanów za sprawą udziału w popularnym serialu TVP2 "Barwy szczęścia". Młody chłopak jest wszechstronnie utalentowany i niebywale przystojny. 

Niedawno okazało się, że muzyk disco polo zmieni swoje życie. Nie chodziło o wydanie płyty czy udział w nowym serialu. Zmiana w życiu muzyka wiązała się z życiem prywatnym. Teraz, kiedy Konrad Skolimowski opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala, już wszystko stało się jasne. 

Gwiazdor disco polo został ojcem 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konrad Skolimowski opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala, na którym widać go z żoną i nowym członkiem rodziny. Gwiazdor podzielił się w ten sposób radosną nowiną ze wszystkimi fanami. 

- Mamy już naszego synka. Jan Władysław Skolimowski. Miłość mojego życia. Kocham moją całą rodzinę! - napisał pod opublikowaną fotografią. 

Dzisiaj grzeje: 1. Historia greckiej wyspy wywołuje ciarki. Niewielu wie, mieszkały tam setki śmiertelnie chorych ludzi
2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Muzyk disco polo nie mógł się doczekać, kiedy w końcu weźmie w ramiona swojego synka. Konrad Skolimowski cieszy się przeogromnie, że na świecie jest już Jan. Maluszek jest otoczony miłością i opieką rodzicielską, a internauci bez końca zachwycają się zdjęciem dziecka, które zostało zamieszczone w sieci. Każdy gratuluje młodemu tacie, że na świecie jest już z nim jego piękny chłopczyk. Internauci już doszukują się podobieństwa Jasia i taty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-latka przez nękanie w szkole chciała popełnić samobójstwo. "Musicie nauczyć ją odporności na prześladowanie"
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Dramatyczne zdarzenie w The Voice Kids, polało się morze łez. Chodzi o śmierć bliskiej osoby, jak mogli to pokazać na wizji?
  5. Drzwi kościoła się otworzyły podczas ślubu i wtedy się zaczęło. Niewyobrażalne sceny, goście przecierali oczy ze zdumienia
  6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  9. BiznesInfo - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  10. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

źródło: disco polo info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News