Gwiazdor disco polo wywołał skandal. Teraz nie chcą go na dożynkach

Gwiazdor disco polo wywołał skandal. Teraz nie chcą go na dożynkach Źródło: Screen/youtube

Disco polo święci triumfy w naszym kraju, a gwiazdy tego gatunku często są zapraszane na różnego rodzaju imprezy. Wokalista legendarnego zespołu nie jest jednak mile widziany na dożynkach. Związane to jest ze skandalem, jaki ostatnio wywołał.

Disco polo to potęga w Polsce, która jest obowiązkowym elementem wielu miejskich i wiejskich imprez masowych. Organizatorzy bardzo chętnie zapraszają sławy tego gatunku, bo doskonale wiedzą, że gwarantuje to wielką frekwencję i sukces całego przedsięwzięcia. Teraz gwiazdor disco polo, przez skandal, który wywołał, nie będzie już mile widziany na dożynkach. 

Gwiazdor disco polo może mieć problemy 

Disco polo to gatunek kojarzony przede wszystkim z prostym przekazem i zabawową, taneczną muzyką. Ostatnio jedna z największych gwiazd tej sceny pokusiła się o kontrowersyjny komentarz, przez który najprawdopodobniej będzie miała spore problemy. 

Sławomir Świerzyński, lider Bayer Full, w związku z tym co powiedział, nie jest już mile widziany na dożynkach. Gwiazdor został zaproszony na to wydarzenie dużo wcześniej, jednak teraz sytuacja diametralnie się zmieniła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Brzydki wpis celebryty

Zespół Bayer Full został zaproszony na dożynki gminy Kórnik, które rozpoczną się 24 sierpnia w Robakowie. Jego występ wzbudził sprzeciw Stowarzyszenia "My Kórniczanie", które uważa, że jest to niefortunny wybór gwiazdy wieczoru. Wszystko związane jest z kontrowersyjnym wpisem lidera grupy  Sławomira Świerzyńskiego.

Gwiazdor znany jest ze swoich konserwatywnych poglądów. Tym razem jego słowa opublikowane na Twitterze wywołały skandal. Wypowiedź celebryty jest kolejnym przykładem homofobicznych nastrojów w naszym kraju. 

-10 sierpnia umiłowany płocczanom Prezydent Płocka wydał zgodę na paradę R . Proponuję: gdy zobaczycie ten marsz - Odwróćcie się plecami do nich, niech zobaczą Polską Ignorancję zamiast tolerancji i akceptacji - napisał na swoim koncie Świerzyński. 

Spotkało się to z ogromną niechęcią działaczy Stowarzyszenia "My Kórniczanie", którzy domagają się odwołania tego występu. 

- Ten pan śpiewa "Wszyscy Polacy to jedna rodzina", a jednocześnie upokarza i szkodzi innym ludziom - powiedziała Magdalena Kosakowska ze stowarzyszenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

Nie ma jeszcze żadnej reakcji ze strony organizatorów imprezy. Jeżeli burmistrz nie ugnie się, działacze zamierzają zorganizować protest, w celu pokazania, że ich gmina jest otwarta i tolerancyjna, a także nie pozwala na pogardę wobec nikogo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Uwielbiany gwiazdor TVN miał wypadek. Opublikował nagranie prosto ze szpitala. Fani zdruzgotani
  2. Lech Wałęsa walczy z nieuleczalną chorobą, na która co sześć sekund zabija człowieka. Prezydent opowiedział o swoich zmaganiach
  3. Nigdy więcej nie położysz tego na chleb. UOKIK ostrzega, kobietę aż zmroziło, gdy poznała skład produktu
  4. Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu
  5. Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News