Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19 Źródło: pikio.pl

Gwiazdor disco polo musiał zostać pilnie przetransportowany do szpitala. Niestety, potwierdzono u niego koronawirusa, dramatyczne doniesienia.

Świat disco polo wstrzymał oddech, gdy do mediów dotarły niepokojące informacje o stanie zdrowia jednego z popularniejszych wokalistów. Okazuje się, że w ciężkim stanie musiał pilnie trafić pod opiekę lekarzy, bowiem zdiagnozowano u niego wirusa COVID-19. Sytuacja jest niepokojąca, a szczegóły odbierają mowę. Wszyscy trzymają za niego kciuki 

Gwiazda disco polo ma koronawirusa. Jest w ciężkim stanie

6 kwietnia 25-letni Damian Krysztofik, wokalista znany jako Nef, zaobserwował u siebie niepokojące objawy podobne do objawów koronawirusa. Nasilające się skurcze w klatce piersiowej, kaszel oraz duszności zmotywowały go do tego, by skontaktować się z lekarzem. Ten zlecił wykonanie testów, które niestety, dały pozytywny wynik. Muzyk został przetransportowany do szpitala, a gdy doszedł nieco do siebie postanowił opowiedzieć o wszystkim w rozmowie z Super Expressem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Poinformowałem go [lekarza red.] o objawach i poprosiłem o leki. Doktor powiedział, że wszystkie przesłanki wskazują na koronawirusa i musi powiadomić sanepid. Poprosił, bym przyszykował się na przyjazd karetki. Zaraz potem przyszli po mnie ratownicy w specjalnych kombinezonach. Pierwszy ten bodajże "real time" był po dwóch godzinach i... boom... rozpoznanie: COVID-19 - powiedział dla SE.pl. 

To jednak nie koniec. Po otrzymaniu wyniku wokalista usłyszał od lekarza, że może wrócić do domu. Nie wiedział jednak, jak ma tego dokonać nie kontaktując się z innymi ludźmi. Usłyszał wówczas, by wybrał się spacerem.

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka zamknięta, ekspedientka ma koronawirusa. Pilny komunikat sieci

2. Pogoda na Wielkanoc: IMGW ostrzega. Nagłe, gwałtowne załamanie pogody, będą przymrozki

- Powiedział, że mój organizm jest młody i silny. Zapytałem, jak mam wrócić do domu na Wilanów. Usłyszałem, że… piechotą, bo jest piękna pogoda - relacjonuje gwiazdor w rozmowie z SE.pl.

W minioną środę jego stan znacząco się pogorszył. Muzyk musiał zostać pilnie przetransportowany do szpitala na Wołoską - Jestem cały czas pod nadzorem lekarzy. RTG płuc wyszło złe i zostaje na oddziale. Radzę Wam, warszawiacy, zostańcie w domach! To nie są żarty - dodał.

Najlepsze newsy dnia

  1. Gdańskie laboratorium oferuje prywatne testy na koronawirusa. Nie obyło się bez kontrowersji
  2. Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarza
  3. Na drzwiach kościoła Rydzyka wisi dziwne ogłoszenie. Treść zwala z nóg, chodzi o wybory
  4. Fani przecierają oczy ze zdumienia, Oliwia Bieniuk zrobiła tatuaż na twarzy? Ma dopiero 17 lat
  5. Pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej położono wieniec. Nie do pomyślenia, jakie miał napisy
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News