Lider Bayer Full ma kłopoty. Za skandaliczny wpis w internecie może stanąć przed sądem

Lider Bayer Full ma kłopoty. Za skandaliczny wpis w internecie może stanąć przed sądem Źródło: youtube.com/Bayer Full

Gwiazdor disco polo nie spodziewał się, że jego post może wywołać aż tak wielkie emocje wśród internautów. To, co zawarł w swoim wpisie, może nawet spowodować, że artysta stanie przed sądem.

Artysta disco polo chciał się wypowiedzieć na dyskusyjny temat w swoich mediach społecznościowych. Użył jednak dosyć nierozważnych, mocnych słów, które przez wiele osób zostały uznane za przesadzone. Jego post został zgłoszony, a muzyk musi się liczyć, że za ostre słowa może dostać nawet karę od sądu.

Gwiazdor disco polo przesadził? Może stanąć przed sądem

Wokalista zespołu Bayer Full postanowił zabrać głos w sprawie LGBT. Po wydarzeniach w Białymstoku, które miały miejsce 20 lipca podczas Marszu Równości, temat dyskryminacji i nienawiści był poruszany przez wielu celebrytów, którzy wygłaszali swoje opinie na temat mniejszości seksualnych. Zazwyczaj wypowiedzi gwiazd były stonowane, ale Sławomir Świerzyński uznał, że nie będzie stosował żadnych subtelności. Wystarczyło mu jedno zdanie, by wywołać burzę.

- Tak, LGBT to początek pedofilii - napisał na swoim Twitterze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor disco polo chyba nawet nie pomyślał, że to lakoniczne stwierdzenie będzie powodem jego problemów. Artysta zwrócił na siebie uwagę Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, które natychmiast zareagowało.

Muzyk może mieć poważne problemy

- Szanowny Panie Świerzyński informujemy, że jeśli w terminie 3 dni nie wycofa się Pan ze swoich słów i nie przeprosi za swoją skandaliczną wypowiedź, to Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wystąpi przeciwko Panu z aktem oskarżenia w postępowaniu karnym. Nie ma Pan prawa krzywdzić niewinnych ludzi, publicznie ich znieważając przy pomocy stwierdzeń, że są przestępcami wykorzystującymi dzieci. Proszę przemyśleć swoje zachowanie i podjąć właściwą decyzję - napisano w odpowiedzi do Sławomira Świerzyńskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw
 

Porównanie osób ze środowisk LGBT do przestępców wykorzystujących dzieci może sprawić, że wokalista odpowie za swoje słowa. Jeśli dojdzie do procesu na pewno będzie o nim wyjątkowo głośno. Interesujące jest, jak zachowają się fani - opowiedzą się po stronie Ośrodka czy swojego idola.

(Fot. Twitter.co/Sławomir Świerzyński)

 

  1. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  2. Michał Szpak przeszedł samego siebie. Fani już nie spojrzą na niego tak samo
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu