Porażające wideo. Dzieci chore na nowotwór nagrały swoją wersję największego hitu disco polo

Porażające wideo. Dzieci chore na nowotwór nagrały swoją wersję największego hitu disco polo Źródło: Screen/ YouTube.com

Ten hit disco polo niedawno podbił cały kraj. Szczególnie często rozbrzmiewał w klubach i salach weselnych. Nikt nie przypuszczał, że przyjmie się też na oddziale onkologii.

Do tego hitu disco polo bawiła się cała Polska. Grano go wszędzie - w klubach, radiu i salach weselnych. Piosenka biła rekordy popularności aż dotarła do dzieci chorych na raka, które postanowiły nagrać własną wersję.

Ronnie Ferrari niespodziewanie stał się królem disco polo po tym, jak jego piosenka "Ona by tak chciała" podbiła serca słuchaczy. Hit ma już ponad 114 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Popularność tego utworu nie maleje. Młodzi ludzie wciąż sięgają po niego podczas zabawy w domu, tańczą do jego rytmu w klubach i podczas wesel. Sam Ronnie Ferrari zagrał swój przebój na Stadionie Narodowym. Znalazł się również wśród gwiazd Polsatu, które bawiły się z publicznością w sylwestrową noc.

Dzieci chore na raka z własną wersją disco polo

Mateusz Rejowski postanowił wykonać własną wersję przeboju disco polo. Pewnie nie był jedynym chętnym, zważywszy na popularność Ronniego Ferrari. Jednak cover Mateusza jest wyjątkowy, ponieważ opowiada o nowotworze, który zmienił świat chłopaka. Bohater cierpi na chłoniaka Hodgkina, który zajął jego organizm. Jest to jedna z najtrudniejszych do wyleczenia odmian raka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pacjent jednak nie tylko znalazł siłę na walkę z rakiem, ale również na stworzenie piosenki disco polo. Poniżej znajduje się fragment tekstu:

 "Siedzę na onko sam, enkorton działa w głowie/ wenflona w łapie mam, wyciągnąć go nie mogę/ odchodzę w ciemny kąt i kwaśną minę robię/ i widzę lekarz mknie, przy którym tracę mowę".

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie

2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Zrealizować utwór i nagrać teledysk do nowej wersji histu disco polo pomogli mu ratownicy rzeszowscy z grupy PASSIO. Zespół ten odpowiada też za powstanie covera "Despasito" o nazwie "Serce Piko". Natomiast utwór Mateusza, który ma podnosić na duchu wszystkich walczących z rakiem, nosi tytuł "Ona by tak chciała, bym był zdrowy".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News