Magda Narożna z "Pięknych i młodych" podjęła ostateczną decyzję. Fani byli przerażeni, już wszystko wiadomo

Magda Narożna z "Pięknych i młodych" podjęła ostateczną decyzję. Fani byli przerażeni, już wszystko wiadomo Źródło: youtube/przeAmbitniPL/

Fani disco polo żyli w niepewności, gdy przyszłość zespołu "Piękni i młodzi" znalazła się pod znakiem zapytania. Miłośnicy muzyki tanecznej drżeli o dalsze losy ulubieńców, a teraz w końcu mogą poznać prawdę.

Świat disco polo wciąż nie otrząsnął się po zdarzeniach, do których doszło po sylwestrowej imprezie. Bójka członków zespołu wstrząsnęła opinią publiczną, która zaczęła zastanawiać się, czy teraz grupa nie zdecyduje o zakończeniu wspólnej działalności. Długo czekano na oficjalne informacje w tej sprawie. 

Gwiazda disco polo podjęła ostateczną decyzję. Teraz wszystko już wiadomo 

Magda Narożna dopiero kilka dni po aferze zdecydowała się na oficjalne wyjaśnienia tego, co tak naprawdę zaszło między nią a przyjaciółmi. Na wstępie zaznaczyła, że do bójki wcale nie doszło za kulisami sceny TVP, a dopiero 2 stycznia, a powodem kłótni były sprawy prywatne. Obwieściła również, że nieprzyjemnym incydentem zajmie się sąd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Do incydentu, którego wyjaśnieniem z pewnością zajmie się sąd, doszło w trakcie prywatnego spotkania dwa dni po sylwestrze, zatem wiązanie tego z organizowanym przez TVP "Sylwestrem marzeń" jest rozpowszechnianiem nieprawdy - napisała w wyjaśnieniu dla Onetu. 

Fani wciąż obawiali się, że po takich zdarzeniach grupa "Piękni i młodzi" postanowi zawiesić lub co gorsza, zakończyć swoją działalność. Magda postanowiła uspokoić wielbicieli zdradzając, że wszystkie zaplanowane koncerty odbędą się bez żadnych zmian, a ci nie mają powodu do zmartwień. Trudno jest jednak sobie wyobrazić, że po czymś takim wszyscy będą w stanie w zgodzie stanąć na scenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

- Prawda jest taka, że rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli (...) Wszystko to są jednak sprawy prywatne, w które nie powinno się angażować osób z zewnątrz, a tym bardziej opinii publicznej - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Internet zawrzał po nowym zdjęciu Oliwii Bieniuk. Odbiera mowę
  4. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

Źródło: onet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News