Disco polo - Martyniukowie
PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Monika Majko - 7 Października 2020

Smutne. Martyniukowie poniżyli byłą żonę Daniela, współczujemy

Disco polo sprawiło, że Zenek Martyniuk stał się jednym z najpopularniejszych muzyków w Polsce. W ostatnich dniach jednak, to jego syn ponownie trafiła na medialny świecznik. Daniel Martyniuk pod koniec września rozwiódł się z żoną, jednak ich rozstanie wciąż wywołuje ogromne emocje.

Disco polo przyniosło Zenkowi Martyniukowi ogromną sławę i grono wiernych fanów, którzy z ciekawością śledzą nie tylko jego muzyczną twórczość, ale również życie prywatne. Rodzina gwiazdora przechodzi właśnie trudne chwile, jego jedyny syn pod koniec września rozwiódł się z żoną. Rozstanie młodego małżeństwa wywołuje ogromne emocje. Martyniukowie nie zostawili suchej nitki na byłej ukochanej 31-latka.

ministerstwo zdrowiaDecyzja ministerstwa zapadła nagle. Wiemy o co chodzi, Polacy dowiedzą się dopiero jutroCzytaj dalej

Disco polo - Martyniukowie niepochlebnie wypowiadają się o byłej ukochanej Daniela

Ewelina i Daniel Martyniuk pobrali się w październiku 2018 roku, natomiast pod koniec września br. sąd w Białymstoku orzekł rozwód, ze wskazaniem na winę syna króla disco polo. Kobiecie przyznano alimenty w wysokości 2 tysięcy złotych na nią oraz 1,2 tysiąca złotych na wspólną córkę pary, Laurę. Dodatkowo, sąd ustalił szczegóły dotyczące kontaktu dziewczynki z tatą. Daniel Martynik może widywać się z dzieckiem dwa razy w miesiącu po 3 godziny w miejscu zamieszkania Eweliny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Daniel Martyniuk nie zostawił na swojej byłej żonie suchej nitki. Wtóruje mu mama

Zarówno Daniel Martyniuk, jak i jego mama Danuta, która towarzyszyła mu na sali rozpraw, nie ukrywali, że nie są zadowoleni z takiego wyroku. 31-latek na pytania dziennikarzy o swoja byłą żonę odpowiedział kilkoma przykrymi słowami.

- Nie, ona nie była żadną żoną. Nie gotowała nawet obiadów, bo nie potrafi gotować. To jest totalne beztalencie. W każdej dziedzinie życia. Nawet ledwo liceum skończyła na samych dwójkach. Niech się pochwali świadectwem z Turku [...] To nie było małżeństwo. Ja w ogóle nie chciałem wchodzić do kościoła. Po tym związku to tylko kupa nerwów i wstydu została - powiedział 31-latek w rozmowie z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Wstrząsające wieści TVP, wszyscy do końca mieli nadzieję. Niestety, dzisiaj potwierdził się czarny scenariusz

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

Fanką byłej żony swojego syna nie jest również Danuta Martyniuk, która stara się wspierać 31-latka. Przed sądem żona króla disco polo miała powiedzieć o synowej, że "Ewelina chciała się na kasę załapać" i nazwała kobietę "gówniarą zas...". Jak donoszą media, była żona Daniela Martyniuka zapowiedziała, że oczernianie jej oraz jej bliskich będzie miało finał w sądzie co oznaczałoby, że echa rozwodu w rodzinie Martyniuków jeszcze długo nie opadną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jerzego Brzęczka, złapaliśmy się za głowę. Jest blisko związany ze sportem
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Napar nie do przeceniania podczas jesiennej niepogody. Imbir z tajemniczym dodatkiem potrafią zdziałać cuda

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News