Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła? Źródło: madzia_pim Instagram.com

Magdalena Narożna to jedna z największych gwiazd disco polo na rodzimym rynku muzycznym. Wokalistka przeżywała ostatnio burzliwy czas, wydaje się jednak, iż powoli na nowo odnajduje równowagę. Do sieci trafiło wyjątkowo odważne zdjęcie. Artystka disco polo zaskoczyła fanów zdjęciem z wakacji i wiele osób wątpi, czy powinno znaleźć się ono w mediach społecznościowych.

Disco polo to nurt muzyczny. który albo się kocha, albo nienawidzi. Prawdziwym królem w Polsce jest niezaprzeczalnie Zenek Martyniuk, który również mimo sukcesów zawodowych nieustannie boryka się z problemami rodzinnymi. Magdalena Narożna tym razem nie pojawiła się jednak w mediach z racji kolejnej niezbyt uprzejmej wymiany zdań z byłym partnerem i ojcem jej dziecka. Gwiazda wstawiła na swoje konto na Instagramie zdjęcie dokumentujące wakacyjny wyjazd. Fani byli w szoku.

Gwiazda disco polo szokuje odważnym zdjęciem

Disco polo pozwoliło Magdalenie Narożnej zdobyć pieniądze i sławę. Szczęście w miłości ponoć znalazła dopiero teraz i u boku narzeczonego podbija świat. Wokalistka pragnie odsunąć w cień niedawne kłótnie z byłym mężem i mamy nadzieję, że pójdzie im to lepiej niż innej znanej parze - Piotrowi i Justynie Żyle. Frontmenka Pięknych i Młodych uciekła od polskiego show-biznesu i obecnie odpoczywa w Bułgarii.

To właśnie tam uwieczniona została przez ukochanego, jednak wydaje się, że zdjęcie zamiast trafiać na publiczny profil, powinno zostać w rodzinnych albumach. Dobrze, że kobieta jest dumna ze swojego ciała i dobrze się w nim czuje, jednak nie wszystko musimy dokumentować w mediach społecznościowych. Możliwe, że wokalistka zespołu disco polo o tym zapomniała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ubrana jest w niecodzienny strój

Wydawać by się mogło, że Magdalena Narożna na słonecznych bułgarskich plażach będzie zadawać szyku w kolejnych strojach kąpielowych, lecz gwiazda zdecydowała się na zupełnie inny wybór w kwestii mody plażowej. Patrząc na fotografię udostępniona na Instagramie, gdzie wokalistkę disco polo śledzi ponad 162 tys. ludzi, wydaje się, iż całkowicie zrezygnowała ona z górnej części bikini. Podobnie prezentowała się już Anna Mucha, lecz tutaj zamiast manipulowania przy edycji zdjęcia, artystka przykryła swoje wdzięki wyjątkowo kusą koronkową narzutką. Fani są zaskoczeni tym jak prezentuje się Magdalena Narożna.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ikona polskiej telewizji

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

Fani są zachwyceni i nie brakuje słów słów zachwytu

Publika jaką zgromadziła artystka jest zachwycona odważnymi zdjęciami na jej profilu. Sama Magda Narożna jest dumna z tego w jaki sposób uchwycił ją ukochany, z którym wypoczywa w drogim hotelu. Mamy nadzieję, że poza fotografiami publikowanymi w mediach społecznościowych, para tworzy wspaniałe wspomnienia, które ogrzewać ich będą w zimowe miesiące.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" ujawniła niespodziewanie, dlaczego odeszła jedna z czołowych postaci programu. Wielu będzie zaskoczonych
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
  4. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  5. Z ostatniej chwili: premier Morawiecki właśnie podjął decyzję. Wszystko po najbliższym weekendzie
  6. Mówią o niej "surówka antystresowa", wszystko z 1 powodu. Niesamowicie soczysta i smaczna, wygrywa prostotą wykonania

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News