Smutek i niedowierzanie. Gwiazdor disco polo nagle oficjalnie zakończył karierę

Smutek i niedowierzanie. Gwiazdor disco polo nagle oficjalnie zakończył karierę Źródło: youtube.com AnMa Agencja Eventowa

Grupa disco polo zaskoczyła wszystkich swoją decyzją. Z dnia na dzień członkowie poinformowali, że znikają ze sceny. Fani wciąż nie mogą w to uwierzyć, wszystko wskazywało na to, że zespół ma przed sobą szeroko otwarte drzwi show-biznesu.

W świecie disco polo aż zawrzało, gdy znany i uwielbiany gwiazdor podjął ostateczną decyzję o przerwaniu kariery. Przykrą wiadomość przekazał za pośrednictwem Instagrama. Zdradził również, dlaczego postanowił odejść. 

Znana grupa disco polo nagle zakończyła karierę 

Na oficjalnym Instagramie zespołu Brexit Boys pojawiła się zaskakująca dla wszystkich wiadomość. Grupa przekazała, że wraz z początkiem września tego roku zespół kończy swoją działalność.

- Kochani, z racji wielu zapytań związanych z zespołem, dotyczących naszych obecnych działań jak i również tych przyszłościowych w branży, chciałem poinformować, że z dniem 1.09.2020 zespół zawiesza, a zarazem kończy swoją działalność muzyczną - brzmi oświadczenie zespołu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani przeżyli spory szok na wieść o losach grupy. Muzycy nie pozostawili ich jednak bez słowa wyjaśnienia. Jak wynika z dalszej części wpisu, na ostateczną decyzję wpływ miało kilka czynników, m.in. pandemia, a także odejście jednego z członków. Mimo wielu prób i chęci, przyszłość zespołu była już przesądzona.

- Na decyzję tą, złożyło się wiele czynników, które miały wpływ na taką, a nie inną decyzję. Okres pandemii był czasem, w którym działo się naprawdę wiele. Powstało kilka ciekawych propozycji muzycznych, które miały zostać zrealizowane. Ale na ten moment, zamykam pewien rozdział związany z zespołem Brexit Boys. Pod koniec kwietnia Norbert również poinformował mnie o tym, że rezygnuje z działalności w zespole - brzmi dalsza część oświadczenia muzyków.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje Marian Jaworski

- Dziękuję wszystkim, którzy zawsze pomagali nam na naszej drodze muzycznej, wspierali finansowo w naszych działaniach, jak również dobrym słowem, uśmiechem i wsparciem na koncertach! Dzięki wam powstały rzeczy niemożliwe. Dzięki waszemu zaangażowaniu, robiliśmy klipy, o jakich 3 lata wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć i graliśmy na scenach z największymi w branży! [...] Jednym słowem, było warto! - kończy swój wpis grupa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kaczyński chciał zataić pewne fakty? Zatrważające sekrety, o których nikt nie wiedział
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Rodziny są zdruzgotane, Dowbor nie miała wyjścia. Właśnie ujawniono największy sekret "Nasz nowy dom"
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Niewiarygodne, co zrobiła Gessler, przekroczyła wszelkie granice?
  5. Niebywałe słowa Kaczyńskiego o Rydzyku. Wielu Polaków przeciera oczy ze zdziwienia
  6. Surówka z kalafiora bijąca rekordy popularności, nie musisz go nawet gotować, smak mówi sam za siebie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News