Niespodziewana metamorfoza Zenka Martyniuk. Zmiana, której nic nie zapowiadało zaskoczyła fanów króla disco polo

Niespodziewana metamorfoza Zenka Martyniuk. Zmiana, której nic nie zapowiadało zaskoczyła fanów króla disco polo Źródło: YouTube/AKCENT - Oficjalny

Jedyny i wyjątkowy król disco polo przeszedł wielką przemianę. Fani nie ukrywają, że nie spodziewali się czegoś takiego po ich ulubieńcu. Na czym polegała metamorfoza Zenona Martuniuka?

Disco polo od jakiegoś czasu przeżywa kolejną falę zainteresowania. Muzycy chcąc przyciągnąć do siebie jak największą liczbę słuchaczy muszą się nieźle postarać. Zenon Martyniuk na ostatnich koncertach szokuje swoich fanów. Czym muzyk wywołał takie poruszenie wśród fanów?

Zenek Martyniuk, czyli lider zespołu Akcent, na swoim ostatnim koncercie, który odbył się w Mościbrodach na Disco Mazovii, zaskoczył licznie zgromadzoną publiczność. Wystąpił on z muzykami! Podczas gdy gwiazdor muzyki disco polo śpiewał, oni grali. Zespół towarzyszący muzykowi składał się z grupy profesjonalistów. Swoją energię przekazali publiczności, która wyśmienicie bawiła się podczas wszystkich piosenek.

Jest to dosyć niespodziewane posunięcie biorąc pod uwagę fakt, jak rzadko można zobaczyć podczas koncertów disco polowych prawdzie zespoły, a nie tylko DJ-a, który odtwarza podkład muzyczny dla danego gwiazdora. Chociaż patrząc po reakcjach fanów Zenka Martyniuka, "nowa odsłona" jego muzyki bardzo przypadła im do gustu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

A jednak disco polo

Nieprzerwanie od 1990 roku na polskiej scenie muzycznej gości zespół Akcent. Jego lider to twórca takich hitów jak "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los". Bilety na koncerty zespołu rozchodzą się błyskawicznie. Martyniuk występuje od dawna i wie jak porwać tłum. Niedawno ukazała się nowa piosenka zespołu "Ostatni list". Zapowiada się, że będzie hitem. Dziś ma 100 000 odsłon na YouTube, a jak dobrze znamy Martyniuka to wiemy, że wyświetleń będzie zdecydowanie więcej.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Przykład sukcesu zespołu Akcent pokazuje, że w Polsce nadal dużą popularnością cieszy się muzyka disco polo. Wesoła i skoczna muzyka, łatwy tekst daje nam przepis na sukces i uśmiech na twarzy podczas słuchania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: disc-polo info

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu