Fatalna wiadomość dla wszystkich fanów disco polo. Zapadła ostateczna decyzja, nikt się nie spodziewał

Fatalna wiadomość dla wszystkich fanów disco polo. Zapadła ostateczna decyzja, nikt się nie spodziewał Źródło: TOMASZ RADZIK/East News

Fani disco polo przeżyli ogromne rozczarowanie. Ostateczna decyzja, która dziś zapadła, zasmuciła każdego. Takich informacji nikt się nie spodziewał.

Gatunek muzyczny disco polo cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Każdego lata największe gwiazdy koncertowały po całym kraju, dzieląc się swoimi największymi hitami z fanami tej muzyki. Niestety, ze względu na sytuację w kraju nie odbędzie się jedna z ważniejszych imprez w kraju. Wiadomo już, dlaczego została podjęta taka decyzja. 

Fani disco polo załamani. Jedna z ważniejszych imprez została odwołana 

Zgodnie z informacją, która w ostatnich dniach ukazała się w sieci, odwołany został jeden z najchętniej wybieranych wydarzeń muzycznych w kraju. Niestety, w bieżącym roku fani disco polo nie będą mogli uczestniczyć w festiwalu muzyki tanecznej: Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie. 

Od lat koncerty Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie przyciągają rzeszę fanów disco polo, którzy mają szansę posłuchać największych gwiazd. Legendarne wydarzenie przez lata gościło Zenka Martyniuka, Akcent czy Boys. Informacja o odwołaniu festiwalu zasmuciła miłośników muzyki disco polo, którzy nie mogą się pogodzić z myślą, że w tym roku nie będą mogli pożegnać lata w rytmach disco polo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Prawdziwa uczta disco polo nie odbędzie się, organizatorzy podają powody 

- Intensywnie pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy i mieliśmy nadzieję, że będzie mogło odbyć się w dotychczasowej formule, jako impreza masowa z udziałem licznej publiczności. Niestety mimo stopniowego odmrażania koncertów i luzowania obostrzeń sanitarnych, w obecnym stanie prawnym nadal jest to niemożliwe, co zmusiło nas do odwołania tegorocznego wydarzenia - napisano w wyjaśnieniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka Polaków jesienią. Nie ma dobrych wiadomości

2. Wszyscy śmiali się z jej wyglądu, chciała się zabić. Na szczęście pojawiła się nieoczekiwana pomoc

Co więcej, organizator podkreśla, że podjęcie tak ważnej decyzji, było bardzo ciężkie, jednak troska o bezpieczeństwo i zdrowie Polaków jest ważniejsza. Każdy z osób, które przygotowywały koncerty Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie, mają szczerą nadzieję, że w przyszłym roku jedno z ważniejszych wydarzeń muzycznych będzie mogło się odbyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Prawdziwy hit transferowy został potwierdzony. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub, idzie do giganta
  3. 15-letni Kuba pobity na śmierć. Powód, jakim się kierował starszy mężczyzna przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Kamil Bednarek miał wypadek. Auto totalnie zniszczone, nadaje się do kasacji
  5. Na jaw wyszły porażające fakty ws. śmierci Dawida Kosteckiego. 3 dni wcześniej wykonał kluczowy telefon
  6. Rafał Trzaskowski zapowiedział ważną zmianę dla matek. Wiele z nich może dostać dodatkowe 200 złotych

Źródło: Disco polo info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News