Uwielbiany wokalista disco polo miał poważny wypadek, opublikował zdjęcia ze szpitala. Sytuacja jest bardzo poważna

Uwielbiany wokalista disco polo miał poważny wypadek, opublikował zdjęcia ze szpitala. Sytuacja jest bardzo poważna Źródło: pomagam.pl

Disco polo w jednej chwili mogło pożegnać się z uwielbianym piosenkarzem. Wielka gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej uległa wypadkowi. W sieci pojawiły się przerażające zdjęcia ze szpitala, sytuacja jest bardzo poważna.

Disco polo jest dla niego wszystkim. To podczas nagrywania teledysku doszło do wypadku. Śpiewając dla ukochanych fanów, mógł stracić życie. Michał "Mikeboy" Skolmowski to zaledwie 24-letni gwiazdor, który cudem ocalał z groźnego wypadku.

Gwiazda disco polo miała poważny wypadek

Michał Skolmowski podczas nagrywania teledysku do najnowszego hitu, uległ wypadkowi. Motocykl, na którym jechał, uderzył w ściankę na dachu parkingu Galerii Słonecznej w Radomiu. Na skutek uderzenia mężczyzna spadł z dachu na chodnik. 

Wielcy fani disco polo pomagają muzykowi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muzyk opublikował na Facebooku post z linkiem do zbiórki pieniężnej. Jak sam napisał, jest mu bardzo wstyd prosić o pieniądze, ale nie ma innego wyjścia. Michał zbiera 10 000 zł. Jego zbiórka idzie błyskawicznie, brakuje już naprawdę niewiele, by osiągnąć pełną kwotę.

- Kochani, wstyd mi pisać takie rzeczy, ale po coś te strony jednak są... zapraszam do wsparcia - napisał na Facebooku. 

Na co zbiera pieniądze Michał Skolmowski? 

- Założyłem zbiórkę ponieważ wiadomo że przy leczeniu kasa się szybko rozchodzi. Z domu do szpitala rodzina dziennie robi ponad 200km. Transport do innego szpitala tez kosztuje, a nie wspomnę już o końcowej rehabilitacji i leczeniu - napisał pod zbiórką.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

Gwiazda disco polo może nazywać się prawdziwym szczęściarzem. Nie dość, że wypadek, po którym miał niewielkie szanse na przeżycie, nie zakończył się najgorszą z możliwych tragedii, to jeszcze jego fani wspierają go z całego serca, nie tylko życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia, ale także wpłacając pieniądze na zbiórkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mężczyźni jak ognia unikają ślubu z kobietami spod 3 konkretnych znaków zodiaku. Małżeństwa z nimi są z góry skazane na porażkę
  4. Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: interia

Następny artykuł