Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie

Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie

Gwiazdor disco polo niespodziewanie trafił do szpitala. Okazuje się, że z jego zdrowiem nie jest najlepiej, a co gorsza, konieczne będzie nawet przeprowadzenie operacji. Tylko ona może uratować mu życie.

Świat disco polo wstrzymał oddech, gdy media obiegły niepokojące informacje o zdrowotnych problemach wokalisty. Jego samopoczucie pogorszyło się nagle, jednak szybko trafił pod opiekę specjalistów, którzy postawili porażającą diagnozę. Gwiazdora niewiele dzieliło od najgorszego.

Uwielbiana gwiazda disco polo w szpitalu. Wymaga pilnej operacji ratującej życie 

Nikt, a z pewnością nie on sam, nie spodziewał się, że początek roku 2020 rozpocznie się tak przykrymi wydarzeniami. Michał Jeleń, szerzej znany jako Junior z grupy muzycznej Long & Junior, po powrocie z trasy koncertowej po USA nagle trafił do szpitala. Wokalista czuł się coraz gorzej, a specjalistyczne badania wykazały poważne problemy z sercem. Lekarze jednoznacznie stwierdzili, że nie pracuje ono prawidłowo.

- W szpitalu udało się ustabilizować sytuację, ale niestety powtórzyła się ponownie i wyniki były już jednoznaczne - wyznała wokalista. 

Michał wciąż przebywa pod opieką medyków, którzy już niebawem przeprowadzą na nim pilną operację wszczepienia do serca sondy. Okazuje się, że bez zabiegu gwiazdora mógłby spotkać możliwie najgorszy los. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Los zespołu zawisł na włosku?

Mimo tak przykrego stanu zdrowia, wokalisty nie opuszcza dobry humor, a w rozmowie z portalem Disco-Polo.Info żartował, że ma w sobie tyle miłości i dlatego jego serce nie wytrzymuje. Bliscy wspierają go jak tylko mogą, a wierni fani martwią się nie tylko o swojego ulubieńca, ale i dalsze losy zespołu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Jak podał portal, członkom grupy we współpracy z menadżerem wszystko udało się pogodzić, dlatego gwiazdor będzie mógł spokojnie dojść do pełni sił, a zespołowi wcale nie grozi dłuższa przerwa. Gdy tylko będzie to możliwe, wrócą do koncertowania, a energiczny Michał znów stanie na wielkiej scenie i da popis swoich umiejętności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Podczas składania przysięgi małżeńskiej panna młoda nie wytrzymała. Zrobiła żenującą rzecz na oczach gości, wszystko się nagrało
  5. Przepiękne wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego w The Voice Kids. Uczestnik poruszył jury do głębi

Źródło: disco-polo.info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News