Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne

Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne Źródło: .

Disco polo jest ostatnim tematem, o którym myśli w tej chwili popularny piosenkarz. Przeżył dramatyczne chwile z powodu nawałnicy, która uderzyła w jego dom. Z informacji wynika, że dokonała wielkich szkód. Wiemy, co ucierpiało z powodu silnej burzy.

Disco polo to temat bliski Radosławowi Liszewskiemu - jest on przecież jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy tego gatunku. Znamy go przede wszystkim z hitu "Ona tańczy dla mnie". Jest również główną gwiazdą na weselach i koncertach, a także spędza wiele czasu w trasach koncertowych. 

Gwiazdor disco polo liczy straty. Nawałnica uderzyła w jego dom

Liszewski miał tragiczny weekend. W wyniku przeładowania elektrycznego stracił wiele sprzętów gospodarstwa domowego. Piorun uderzył w jego willę w chwili, gdy wszystkie sprzęty były podłączone do gniazdek.

-Telewizor, odtwarzacze muzyki. Nic z tych rzeczy nie nadaje się teraz do użytku - powiedział jeden z sąsiadów Liszewskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Autor wielkich discopolowych hitów może mówić o wielkim szczęściu w nieszczęściu, ponieważ jego posiadłość była ubezpieczona, dzięki temu będzie mógł ubiegać się o odszkodowanie za poniesione szkody. Nie zmienia to faktu, że - jak sam przyznaje - będzie to dla niego bardzo dobrą nauczką na przyszłość w kwestii bezpieczeństwa.

Sprzętów nie odzyska 

Uszkodzonych rzeczy nie udało się naprawić. Muzyk musi więc kupić brakujące sprzęty, między innymi nowy telewizor i sprzęt nagłaśniający. Lider zespołu Weekend pochodzi z Sejn i nadal zamieszkuje rodzinne tereny wraz z żoną Dorotą i dwójką synów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Aż trudno uwierzyć, że artysta disco polo zaczynał od ciężkiego brzmienia i rockowych kawałków. Ostatecznie został przy muzyce rozrywkowej, która daje mu poczucie spełnienia. Do tej pory wylansował wiele hitów i czekamy na kolejne, które może pojawią się, gdy emocje po fatalnej burzy ustaną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News