Gwiazdor disco polo podarował synowi coś niesamowitego. Przy tym nawet prezenty Martyniuka wypadają blado

Gwiazdor disco polo podarował synowi coś niesamowitego. Przy tym nawet prezenty Martyniuka wypadają blado Źródło: screen shot z POLO TV ("XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej: Ostróda 2018")

Gwiazdor disco polo zaskoczył wszystkich prezentem, jaki zdecydował się podarować swojemu ukochanemu synowi. Takiego gestu nie ma nawet powszechnie znany z niezwykłej hojności Zenek Martyniuk.

Disco polo to branża, w której artyści znani są z posiadania wielkiego bogactwa. Czołówka polskich piosenkarzy za swoje występy życzy sobie czasem tak wielkiego honorarium, jakie wystarczyłoby na zatrudnienie co najmniej kilku zespołów. Jeden z czołowych twórców uwielbianego gatunku muzycznego zdecydował się na wydanie części zarobionych przez siebie pieniędzy na niesamowity i wyjątkowo szczodry prezent. Takiego gestu nikt nie mógł się spodziewać i przebija on nawet hojność Zenka Martyniuka. 

Gwiazdor disco polo wydał wielkie pieniądze na prezent. Niesamowita szczodrość artysty

Gwiazdy disco-polo na czele z Zenkiem Martyniukiem znani są z wydawania majątku na prezenty. Legendarny lider zespołu Akcent przy okazji zamieszania medialnego ze swoim synem mówił, że w dzieciństwie Daniel był rozpieszczany poprzez liczne prezenty i podarunki. Mimo że gest Martyniuka jest niezaprzeczalny, to kolega po fachu przebił jego szczodrość co najmniej o kilka razy.

Radek Liszewski, czyli twórca przeboju "Ona Tańczy dla Mnie", zorganizował bardzo huczną imprezę urodzinową dla swojego 18-letniego syna,w trakcie której podarował mu niesamowity i odbierający mowę prezent. Mowa o kluczach do mieszkania w centrum Warszawy. Patrząc na ceny nieruchomości w stolicy, artysta wydał na samo lokum około pół miliona złotych, a jeśli doliczymy do tego wyposażenie, mówimy o o wiele poważnej kwocie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Liszewski lubi kupować mieszkania

To nie pierwszy raz, kiedy muzyk disco-polo udziela się na rynku nieruchomości. Mało kto o tym wie, ale wokalista jest także posiadaczem kilku apartamentów w Zakopanem, które stanowią idealną lokatę dla jego kapitału. Jakby tego było mało, artysta posiada także wiele własnych biznesów, a nawet wytwórnię fonograficzną, która przynosi imponujące zyski.

Jak widać, artysta dobrze wykorzystał swoje pięć minut sławy i teraz stać go na wielkie wydatki, nieosiągalne dla przeciętnego Polaka. Taki prezent na osiemnastkę nie jest tylko dowodem szczodrości artysty, ale także dobrze zainwestowanych pieniędzy, które zaczynają się zwracać.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. informacji o rozwodzie Kate i Williama
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  6. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News