Powalające wyznanie żony Martyniuka. Ujawniła najbardziej skrywany sekret ich związku

Powalające wyznanie żony Martyniuka. Ujawniła najbardziej skrywany sekret ich związku Źródło: Fakt24

Disco polo od kilku lat przeżywa w Polsce prawdziwe odrodzenie. Doskonałym dowodem na to jest Zenek Martyniuk, którego popularność od 2014 roku nie spada. Danuta Martyniuk, jego żona, w najnowszym wywiadzie postanowiła podzielić się sekretem, który skrywała przez wiele lat.

Disco-polo cieszy się niesłabnącą popularnością. Polskie listy przebojów są podbijane przez piosenki w rytmie disco-polo. Na brak popularności nie może również narzekać Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent, który przez wielu uznawany jest za króla disco-polo. Mężczyzna od 1989 roku jest w związku małżeńskim z Danutą, która w ramach kolejnej rocznicy ślubu postanowiła pochwalić się ukrywanymi szczegółami dotyczącymi ich małżeństwa. 

Disco polo- król i królowa 

Zenon i Danuta poznali się w 1987 roku na jednym z koncertów Akcentu. Dziewczyna przyjechała wtedy na zabawę z siostrą. Jak później wyznał król disco, sam był wtedy jeszcze bardzo nieśmiały, więc wysłał swojego kolegę, by ten powiedział jej, że Zenek jest nią zainteresowany. 

- Powiedział Danusi, że mi się podoba. Okazało się, że ja też nie byłem jej obojętny i w przerwie pomiędzy występami podeszła do mnie. Zaczęliśmy rozmawiać. Po "Tulipanie" była wtedy moda na przedstawianie się nieprawdziwymi imionami. Kiedyś poznałem Cygana o imieniu Krystian i takim imieniem jej się przedstawiłem. Danusia powiedziała, że ma na imię Kinga. Najzabawniejsze jest to, iż nie byłem już wtedy anonimowy. Z drugiej strony "Zenek" mógł być równie dobrze czymś w rodzaju ksywki - napisał Zenek w swojej autobiografii. 

Po nieco ponad 1,5 roku znajomości Zenek postanowił oświadczyć się ukochanej. Ta bez zawahania zgodziła się i jak sama przyznała, czuła się wtedy wspaniale.

Początek wspaniałej przygody 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU 

Pobrali się 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Do ślubu jechali pięknym polonezem. Po ceremonii państwo młodzi i goście udali się na przyjęcie weselne. Impreza była huczna, bawiło się na niej 200 osób. 

- Pamiętam, że Zenek wystąpił na naszym weselu. Niestety, nie jestem w stanie sobie przypomnieć, jaki utwór wykonywał - wyznała jego żona. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego
2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Kobieta wyznała również, że niestety nie pojechali w podróż poślubną. Świętowali miesiąc miodowy w domu. 

 - To był 1989 rok. W tamtych czasach nikt nie wyjeżdżał. Zenek grał, więc nie było czasu, żeby gdziekolwiek wyjechać - przyznała.

Najlepsze newsy dna:  

1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
5. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach

źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News