Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi"

Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi" Źródło: Instagram/Madzia Pim

Popularny zespół disco polo, "Piękni i młodzi", ostatnio jest w centrum uwagi i to nie ze względu na działalność artystyczną. Wiadomo już, co będzie dalej z losami grupy.

Środowisko związane z disco polo uważnie śledzi sytuacje w zespole "Piękni i młodzi". Jakiś czas temu wokalistka, Magdalena Narożna, ogłosiła rozstanie z mężem, który również jest członkiem zespołu. Mimo to nie planowali kończyć działalności zespołu, ale sytuacja się ostatnio bardzo zaostrzyła.

Znany zespół disco polo przeżywa wewnętrzne dramaty

Doszło do bójki, a jedna ze stron konfliktu została nazwana "damskim bokserem". Okazało się, że nowy partner wokalistki, Krzysztof oraz nowa partnerka wokalisty zespołu, Joanna, mieli konfrontację. W jej wyniku doszło do szarpaniny, w której kobieta wyszła z uszkodzoną żuchwą. Taka sytuacja na pewno nie poprawiła i tak już bardzo napiętych relacji w zespole. Muzycy zapewniają jednak, że nie wpłynie to na ich życie zawodowe.

- Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą. Grafik koncertowy mamy pełny. Zapewniam, że wszystkie występy się odbędą - powiedziała Magda Narożna w wywiadzie dla Super-Expressu.

Magdalena Narożna o przyszłości swojego zespołu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzięki tej wypowiedzi wiemy już dokładnie, co będzie dalej z zespołem, który zgromadził wokół siebie znaczną grupę fanów muzyki disco polo. 

- Nie myślałam o karierze solowej. Na razie nie ma takich planów. Najważniejsza jest dla mnie Gabi. Nie chcę, żeby praca jeszcze bardziej zabierała mnie rodzinie. Poza tym ostatnie 6 lat było dla mnie tak intensywne, że chyba nie miałabym siły zaczynać wszystkiego od początku. Poza krótkimi wyjazdami co jakiś czas, każdy weekend mamy zajęty, więc jestem zwyczajnie zmęczona. Na nowy projekt nie miałabym już siły - zapewniała Narożna.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Wszystko wskazuje więc na to, że mimo konfliktów, zespół dalej będzie koncertował ku uciesze fanów. Trzeba jednak zauważyć, że obecna sytuacja okrutnie trapi wokalistkę, która jest już wyraźnie nią zmęczona. Jakiś czas temu trafiła nawet do szpitala, na szczęście to nie było nic poważnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba zakaźna, o której mało kto wie. Bardzo łatwo się nią zarazić
  2. Niesamowite! Żona Kamila Stocha wygląda niewiarygodnie pięknie, jak prawdziwy anioł
  3. Sylwestrowe zdjęcie Kasi Cichopek z mężem mówi wszystko. Fani oniemieli
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News