Dramatyczny apel, Dawid Narożny błaga fanów o pomoc. Gwiazdor disco polo walczy o życie dziecka

Dramatyczny apel, Dawid Narożny błaga fanów o pomoc. Gwiazdor disco polo walczy o życie dziecka Źródło: instagram.com dawidnaroznyofficial

Gwiazdor disco polo wystosował pilny apel do wszystkich fanów. Sytuacja z każdą chwilą staje się coraz bardziej dramatyczne. Zdruzgotany Dawid Narożny walczy o życie dziecka, czas ma ogromne znaczenie.

W świecie disco polo aż zawrzało, gdy w Pięknych i Młodych doszło do rozstania. Jeszcze więcej emocji wzbudziła nowina, jaką podzielił się Dawid Narożny, który nie tak dawno poinformował, że z nową partnerką spodziewają się dziecka. Od tego czasu zainteresowanie jego osobą tylko wzrasta, a fanów wciąż przybywa. Świadom swojej siły przebicia muzyk postanowił wykorzystać sławę, by zwrócić się do sympatyków o pomoc. Chodzi o życie małego dziecka, prawdziwy koszmar. 

Gwiazdor disco polo prosi o pomoc. Chłopiec słabnie z każdą chwilą

Znane twarze show-biznesu, które każdego dnia śledzą setki tysięcy fanów, nierzadko wykorzystują swoją popularność, by walczyć w słusznej sprawie lub wspomóc tych, którzy potrzebują wsparcia. Niektórzy osobiście angażują się również w fundacje charytatywne. Ostatnio na podobny krok zdecydował się Dawid Narożny, były członek grupy Piękni i Młodzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wokalista udostępnił na swoim Facebooku zbiórkę zorganizowaną na stronie siepomaga.pl, gdzie rodzina walczy o zdrowie i życie 11-miesięcznego Michałka. Chłopiec choruje na SMA typu 1 - przypadłość, która osłabia mięśnie i sprawia, że niemowlę jest wiotkie, zwykle ma osłabiony krzyk i oddech, nie jest w stanie unieść główki i nigdy nie będzie siedzieć bez podparcia. Zdruzgotany historią malca Dawid Narożny błaga fanów o wsparcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus w PKS i PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnych kierunków

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Żywioł uderzył z potężną siłą. W jednej chwili śmierć poniosło 10 dzieci, tragiczne wiadomości

- Moi drodzy! Michałek potrzebuje naszej pomocy! Pokażcie że macie wielkie serducho - pisze muzyk, udostępniając link do zbiórki. 

Sympatycy gwiazdora od razu wyrazili chęć pomocy i zadeklarowali wpłacenie choć niewielkie sumy, by pomóc Michałkowi walczyć o zdrowie. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Magdalena Ogórek mówi, co popełniła. W tle wymienia kolosalne sumy i prosi o wsparcie
    2. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
    3. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
    4. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
    5. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News