Kinga poszła na wesele w małej miejscowości. Gdy usłyszała disco polo zachowała się paskudnie

Kinga poszła na wesele w małej miejscowości. Gdy usłyszała disco polo zachowała się paskudnie Źródło: Unsplash/SkyeStudios

Disco polo pojawia się na niemal każdym weselu w Polsce. Jednak nie wszyscy goście dobrze bawią się przy takiej muzyce - niektórzy uważają ją wręcz za przeszkodę. Pewna uczestniczka imprezy zarządziła jednoosobowy bojkot i zwróciła na siebie uwagę pozostałych gości.

Disco polo to muzyka, która dzieli wielu Polaków. Część osób, choć nie słucha go w wolnym czasie, to dobrze się przy nim bawi na wszelkich imprezach. Jednak niektórzy nie mogą znieść jej nawet w kontekście wesel, na których często można usłyszeć hity artystów takich jak Zenek Martyniuk.

Nie mogła wytrzymać na weselu, bo puszczano samo disco polo

Czytelniczka portalu Papilot, Kinga, podzieliła się z redaktorkami swoją weselną historią. Była na imprezie, na której niemalże nic nie budziło jej zastrzeżeń. Zabawa była skromna, ale dobrze zorganizowana - odbywała się w małej restauracji, goście mieli do dyspozycji swojskie jedzenie. Muzyką nie zajmował się zespół, a DJ.

Właśnie to, co puszczał wodzirej, wzbudziło największe zastrzeżenia autorki listu. Przez całą imprezę jedyna muzyka, jaką grał, to było właśnie disco polo, kompletnie znienawidzone przez Kingę. Czytelniczka zaznaczyła, że zna wiele utworów, które są dobre na zabawy weselne, ale jednocześnie nie należą do tej samej ligi, co utwory Akcentu czy Boys.

Kinga nie potrafiła się bawić przy disco polo. Dlatego całe wesele siedziała przy stole

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przyznaje autorka, nie potrafi się bawić przy muzyce, którą określa mianem "łupanki". Dlatego, mimo że jest znana z upodobania do tańca, przez całą imprezę siedziała przy stole. Choć goście ją zachęcali do udziału w zabawie, to Kinga wykręcała się, twierdząc, że kiepsko się czuje. W ten sposób siedziała od 15 do 3 nad ranem, a inni dziwnie na nią patrzyli.

Kobieta przyznała, że nie rozumie, jak ktoś może chcieć przeżywać najważniejszy dzień w życiu przy takiej muzyce. Stwierdziła, że organizatorom "wyszła słoma z butów" i to najgorsze wesele, na jakim była. Wygląda jednak na to, że disco polo przeżywa drugą młodość, nawet mimo łatki muzyki obciachowej. Zdecydowanie można powiedzieć, że ten gatunek powraca na weselne sale.

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Krystyna Pawłowicz po wielu latach ujawniła prawdę. Wyznanie nt. dawnej decyzji Jarosława Kaczyńskiego jest hitem internetu
  4. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich
  5. Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok!
  6. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce

Źródło: Papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu