Kompromitacja roku młodej gwiazdy disco polo. Wytatuowała kultowe motto z komicznym błędem

Kompromitacja roku młodej gwiazdy disco polo. Wytatuowała kultowe motto z komicznym błędem Źródło: .

Gwiazda disco polo postanowiła zaszaleć i wykonać nowy tatuaż. Jednak nie upewniła się co do poprawności językowej swojego projektu. W efekcie zaprezentowała w sieci tatuaż z błędem. Wzór na skórze zostanie, wstyd także.

Fani disco polo doskonale znają Esmeraldę Godlewską i jej próby rozpoczęcia kariery muzycznej. Wraz z siostrą starały się wykorzystać prosty przepis na sławę - w skąpych strojach śpiewały covery znanych piosenek. Zdarzało się, że prezentowały swoje interpretacje kolęd, a nawet hymnu narodowego.

Przed mundialem w 2018 też starały się zdobyć swoje 5 minut. Szybko stało się jednak jasne, że Esmeraldy nie czeka kariera muzyczna, a rola celebrytki znanej z tego, że szybko zaistniała i równie szybko opuściła polski show-biznes. Dlatego od pewnego czasu jest po prostu obecna w plotkarskich mediach i stara się zaszokować swoich fanów kolejnym ekstrawaganckim zachowaniem.

Od disco polo do łaciny. Esmeralda Godlewska podbija Instagrama

Esmeralda Esmeralda Godlewska stara się nie zawieść fanów i stale pojawia się w mediach społecznościowych. Osoby śledzące jej profil mogą natrafić na ciekawe materiały. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym niemal naga stoi pod prysznicem. Fotografia ma swoje przesłanie - celebrytka tłumaczy, że jest to symbol "zmywania z siebie dawnych wspomnień". 

Być może do trudnej przeszłości, którą chce zmyć z siebie niedoszła gwiazda disco polo, nawiązuje jej nowy tatuaż, którym postanowiła się pochwalić z fanami poprzez niezawodne InstaStory. Niezawodne, bo łatwiejsze do usunięcia. A w tym kontekście to ważne, bo ambitny projekt - tatuaż po łacinie - skończył się małym niepowodzeniem. Sentencja została napisana z błędem.

Tatuaże Godlewskiej. Czy wkrótce zostanie tylko jeden? 

Godlewska pokazała na Instagramie najnowsze tatuaże. Jeden jest efektowny i przedstawia wzór z kompasem i różami. Duży obrazek zajmuje całe przedramię. Drugi zaś, zrobiony na nadgarstku, to popularna łacińska sentencja: "per aspera ad astra" (tłum. "przez trudy do gwiazd", przyp. red.).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Przez trudy do gwiazd". W najnowszym tatuażu siostry Godlewskiej jest błąd

"Przez trudy do gwiazd" - to piękne, motywujące słowa, które znane są chyba każdej gwieździe. Na pewno to przesłanie musiało być Esmeraldzie bliskie - w przeciwnym razie nie zdecydowałaby się przecież na wypisanie jej na ręce, czyli w miejscu, gdzie zawsze może na nią spojrzeć. Jest tylko jeden problem. Tatuaż jest zrobiony źle.

Trudno powiedzieć, co jest napisane na wzorze, który zaprezentowała Godlewska. "S" w "aspera" nie wygląda jak "s", poza tym brak spacji między dwoma pierwszymi słowami. Być może celebrytka sądziła, że chodzi o jedno słowo. Szkoda, że i tatuażysta nie znał tak znanej sentencji i nie powstrzymał gwiazdy przed internetową kompromitacją. Gwiazda disco polo na długo zapamięta, że tatuaże w obcych językach warto sprawdzić kilka razy.

Instagram/Esmeralda Godlewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł