Ostrzegamy, widoku nie da się zapomnieć. Godlewska pokazała się bez makijażu, ale przesadziła z czymś innym

Ostrzegamy, widoku nie da się zapomnieć. Godlewska pokazała się bez makijażu, ale przesadziła z czymś innym Źródło: youtube

Disco polo jest ostatnio najpopularniejszym gatunkiem muzycznym w Polsce. Nowe zespoły pojawiają się, jak grzyby po deszczu, a gwiazdy, które już od dawna świecą triumfy na scenie muzycznej robią wszystko, by zainteresować swoich fanów. Tym razem jedna z sióstr Godlewskich sprawiła, że fani nie mogą przestać o niej mówić.

Disco polo dzięki swojej prostocie zyskuje coraz większe grono fanów. Polacy chętniej przyznają się już, że są fanami tego gatunku muzycznego, a jego wokaliści i wokalistki zyskują statusy największych gwiazd polskiego show biznesu. Ze względu na ogromną ilość muzyków, artyści z całych sił starają się zatrzymać przy sobie fanów. Rozwiązanie na które wpadała jedna z sióstr Godlewskich zaszokowało fanów. 

Disco polo cieszy się ogromną popularnością w kraju

Sława Zenka Martyniuka, czy też popularność zespołu "Piękni i Młodzi" pokazuje, że w Polacy chcą słuchać disco polo. Ten gatunek muzyczny obecnie cieszy się największą popularnością. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych duetów związanych z muzyką disco polo są siostry Godlewskie. Obie panie zasłynęły śpiewając w charakterystyczny dla siebie sposób, który okazał się być strzałem w dziesiątkę. Chociaż nie wszystkim spodobały się ich talenty wokalne, to na pewno szokowały i sprawiały, że Polacy interesowali się kolejnymi doniesieniami z ich życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio Monika "Esmeralda" Godlewska próbuje ratować swój wizerunek. Pojawiła się na gali FAME MMA, gdzie nie udało jej się osiągnąć wspaniałych rezultatów. Jedak gwiazda disco polo nie zamierza dać o sobie zapomnieć. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie, które przedstawia kobietę bez makijażu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Monika "Esmeralda" Godlewska jeszcze nigdy nie pokazywała się bez sporych ilości makijażu na twarzy. Trzeba przyznać, że na zdjęciu wygląda wyjątkowo naturalnie, jednak internauci od razu doszukali się oszustwa i zauważyli, że Esmeralda zdecydowanie przesadziła z filtrem wygładzającym. Oczywiście, oburzeni "fani" nie zostawili na siostrze Godlewskiej suchej nitki.

 

fot. instagram/esmeraldagodlewska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News