Doszło do bolesnego pobicia, fani gwiazdy disco polo przerażeni. "Mam przestawioną szczękę i prawdopodobnie pęknięty bębenek"

Doszło do bolesnego pobicia, fani gwiazdy disco polo przerażeni. "Mam przestawioną szczękę i prawdopodobnie pęknięty bębenek" Źródło: Instagram / Pudelek

Disco polo stanowi jeden z najweselszych, najlżejszych gatunków muzycznych, jednak życie osobiste jego wykonawców oczywiście nie zawsze jest do niego podobne. Pani Joanna, partnerka Dawida Narożnego z zespołu "Piękni i Młodzi," została fizycznie zaatakowana przez obecnego partnera byłej żony ukochanego. Kobieta przekazała, że awantura skończyła się tragicznie dla jej zdrowia.

Disco polo w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków głównie ze względu na liczne telewizyjne występy Zenka Martyniuka. W sylwestrową noc głośno zrobiło się jednak także o zespole "Piękni i Młodzi". Między byłymi małżonkami, którzy wciąż razem występują, oraz ich obecnymi partnerami miało dojść bowiem do rękoczynów.

Disco polo: na scenie radość, a w życiu prywatnym często poważne problemy

Ukochana Dawida Narożnego, pani Joanna, opublikowała na swoimvInstaStory relację z zadziwiającej awantury, po której trafiła do szpitala. Poza filmami z zajścia fani znaleźli na portalu społecznościowym dokładny jego opis.

- O godzinie 1 w nocy zeszliśmy z Dawidem do baru hotelowego, żeby zamówić jedzenie. Zobaczyliśmy pijącą alkohol Magdę. Dawid napisał do niej wiadomości, pod czyją opieką jest Gabrysia w trakcie ich imprezowania. Nie dostał odpowiedzi. Wróciliśmy po 30 minutach, aby odebrać swoje zamówienie. Gdy podszedł do jej stolika, by ponownie zapytać o swoją córkę, został zwyzywany i napadnięty, po czym Magdalena podbiegła do mnie, chcąc mnie uderzyć. Wówczas rozpyliłam gaz (noszę go, ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja i obawiam się o swoje życie i zdrowie) - przekazała pani Joanna.

- Osoby z obsługi hotelu wezwały policję, ponieważ były świadkami pobicia. Pogotowie zabrało mnie, a całe towarzystwo zostało przebadane alkomatem. Nie było trzeźwej osoby, która sprawowałaby opiekę nad córką Dawida. Została z tego sporządzona notatka i będą wyciągnięte konsekwencje. Kamery również zostały zabezpieczone przez policję - dodała partnerka Dawida Narożnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poważny konflikt w zespole "Piękni i Młodzi"

W rozmowie z Pudelkiem pani Joanna zaznaczyła, że do podobnych sytuacji dochodziło już w przeszłości. Jak wyznała, w listopadzie pobity miał zostać nie tylko Narożny, ale też jej koleżanka. Do pary od pewnego czasu docierają rzekomo poważne groźby, przez które boją się o swoje życie. Z tego też powodu pani Joanna nosi przy sobie wspomniany w jej relacji gaz.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo

- To nagranie trwa dłużej, materiał dowodowy jest zabezpieczony przez policję. Na tym nagraniu widać, jak Magda rzuca się do mnie z rękami. Krzysiek zaczął iść w moją stronę, ja psiknęłam gazem. Po czym zostałam uderzona. (...) Mam przestawioną szczękę, mam prawdopodobnie pęknięty bębenek. Mam zamiar wybrać się na policję, zobaczyć zabezpieczone nagrania, żeby to wszystko potoczyło się w taką stronę, w jaką powinno pójść, bo zaczęło robić się już naprawdę niebezpiecznie - przekazała partnerka członka zespołu "Piękni i Młodzi".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Bardzo niebezpieczna choroba atakuje w Polsce. GIS: Szczególnie narażone są dzieci
  4. Doszło do bolesnego pobicia, fani gwiazdy disco polo przerażeni. "Mam przestawioną szczękę i prawdopodobnie pęknięty bębenek"
  5. Jest niebezpiecznie, zagrożenie rośnie z każdą godziną. Służby wydały specjalny komunikat przed nadchodzącym weekendem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News