Rozpacz, łzy i dramat Marcina Millera. Śmierć odebrała mu wszystko, był na skraju

Rozpacz, łzy i dramat Marcina Millera. Śmierć odebrała mu wszystko, był na skraju Źródło: youtube/Disco Polo Lajf

Gwiazdor disco polo opowiedział o dramacie, z jakim przyszło mu się zmierzyć. Nagła śmierć wywróciła jego życie do góry nogami, i choć długo starał się stanąć na nogi, tak naprawdę był na skraju wytrzymałości.

Świat disco polo oszalał, gdy na rynku ukazała się biografia lidera grupy Boys "Jestem szalony". Znalazło się w niej mnóstwo ciekawostek zza kulis jego wielkiej sławy i nieco faktów z życia prywatnego. Wokalista zdecydował się na umieszczenie w biografii nie tylko pozytywnych wątków, ale także smutnych, a nawet tragicznych. Opowiedział o doświadczeniu śmierci bliskiej osoby, po którym długo nie mógł się otrząsnąć. 

Dramat gwiazdora disco polo. Śmierć odebrała mu wszystko 

Marcin Miller zdecydował się na odważny krok, opowiadając w swojej biografii o śmierci ukochanego ojca. Muzyk postanowił w szczegółach opowiedzieć w jaki sposób dowiedział się, że koniec jest już blisko. Wyznał, że jechał wówczas na jeden ze swoich koncertów, gdy niespodziewanie otrzymał od rodziny telefon alarmujący, by natychmiast wracał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- »Marcin, twój tata umiera. Zawracaj natychmiast, bo cię nie pozna. Już teraz ma problemy z rozpoznaniem kogokolwiek«, powiedziała. Kazałem zatrzymać samochód. Wyszedłem z auta i zadzwoniłem do organizatora koncertu. Mówię: »Muszę wracać«. On na to: »To zagraj ten koncert, a ja odwiozę cię do Opola prosto do szpitala. Rano będziesz na miejscu«. I tak było. (...) Gdy zmarł, musiałem kupić dla niego garnitur do trumny, buty… Pierwszy raz znalazłem się w takiej sytuacji. Pamiętam, jechałem wtedy pod prąd, zatrzymała mnie policja. Gdy policjant usłyszał, że zmarł mi tata, wyrzucił mandat i jedynie pouczył, bym uważał na drodze. Wróciłem do domu z tymi rzeczami. Mama płakała. Czas mija, ale tęsknota zostaje - czytamy biografii Marcina Millera. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Jakiś czas później w rozmowie z Plejadą muzyk przyznał, że choć od śmierci ojca trochę już minęło, ból i żal nadal mu towarzyszą. Wyznał także, że jest osobą bardzo wrażliwą, co często jest w różnoraki sposób wykorzystywane. 

- Mam dobre serce, a ludzie to wykorzystują. Trudno (...) Gdy tata zmarł, bardzo to przeżyłem. Przeżywam to do dziś - wyznał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owoce z małą zawartością cukru. Doskonale sprawdzą się podczas diety
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

Źródło: plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News