Dramatyczny apel Marcina Millera. Gwiazdor disco polo błaga o pomoc

Dramatyczny apel Marcina Millera. Gwiazdor disco polo błaga o pomoc Źródło: TRICOLORS East News

Gwiazdor disco polo, Marcin Miller, nie był w stanie już dłużej wytrzymać. Opublikował w sieci pilny apel, w którym błaga fanów o jak najszybszą pomoc. Sytuacja jest poważna. Trwa dramatyczna walka z czasem. Liczy się każda złotówka.

Gwiazdor disco polo, Marcin Miller, postanowił pilnie zaapelować do swoich fanów o pomoc. Sytuacja jest o tyle dramatyczna, że nie mógł dłużej wytrzymać i musiał zwrócić się o wsparcie. Trwa dramatyczna walka z czasem, liczy się każda złotówka. Lider zespołu Boys błaga o jakąkolwiek pomoc. 

Gwiazdor disco polo błaga fanów o pilną pomoc

- Pomóżcie... Jaga Pomaga! Prezes Extra Klasa Cezary Kulesza pomaga... Bojsi tez pomagają - napisał Marcin Miller pod linkiem do materiału dotyczącego Mikołaja z Białegostoku. Chłopczyk zmaga się z poważną chorobą, a na leczenie potrzebna jest ogromna suma pieniędzy. Lider zespołu Boys postanowił pomóc w uzbieraniu niezbędnej kwoty i o to samo poprosił swoich fanów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Trwa dramatyczna walka z czasem, w ciągu pięciu miesięcy na leczenie potrzeba uzbierać aż 9 milionów złotych. Mikołaj z Białegostoku zmaga się z SMA, chłopiec ma do stoczenia bardzo trudną i długą walkę o powrót do zdrowia. W akcję zaangażowały się niektóre gwiazdy, między innymi Marcin Miller z zespołu Boys. 

Lider oraz wokalista znanej grupy disco polo na swoim koncie na Facebooku podzielił się linkiem do materiału o historii chłopca. Poprosił także fanów o to, by dołożyli swoją cegiełkę i pomogli w uzbieraniu niebotycznie wysokiej sumy. Wspólnymi siłami cel może zostać osiągnięty, potrzebna jest jednak ogromna mobilizacja. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało

2. 5-latek miał jelito jak sito. Dziecko połknęło popularną zabawkę

3. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać

Każda złotówka się liczy i może pomóc chłopcu powrócić do zdrowia. W ciągu pięciu miesięcy potrzeba zebrać aż dziewięć milionów złotych. To zdecydowanie nie jest zwyczajna zbiórka, a poważna walka z czasem. Mikołaj z Białegostoku może otrzymać potrzebny lek tylko do drugiego roku życia. Najdroższy lek świata jest dla niego jedyną szansą na powrót do zdrowia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis
  3. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu
  4. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  5. Przestępstwo na planie Dzień Dobry TVN, tego jeszcze nie było. Do sieci trafiła załamująca relacja

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News