Diler polskich gwiazd zaczął SYPAĆ! Padły pierwsze nazwiska celebrytów

Diler polskich gwiazd zaczął SYPAĆ! Padły pierwsze nazwiska celebrytów Źródło:

Polski świat celebrytów zamarł. Mają się czego bać, bo posypały się pierwsze nazwiska. Jest ich znacznie więcej i wszyscy mogą mieć kłopoty. Diler gwiazd w końcu zaczął gadać.

We wtorek odbyła się pierwsza rozprawa dilera gwiazd Cezarego P. Oskarżony jest sądzony o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz sprzedaż. Większość znanych gwiazd kupowała od niego zakazane substancje. Teraz zaczął mówić, jak było.

Miał wspólnika

Cezary P. mówi, że nie działał sam. On przyjmował tylko ekskluzywnych klientów, znanych i najbogatszych, biedniejszych odsyłał do swojego kolegi Piotra S. Ten za to proponował tańsze produkty, ale ich jakość nie była tak dobra. Jak podaje "Fakt" jedna działka u Piotra S. kosztowała 100 złotych. W chwili złapania miał przy sobie 140 porcji narkotyków. Szacuje się, że mógł się sprzedać na łączną wartość 24 tys. złotych. Cezary P. na swojej liście miał ponad 200 znanych nazwisk. Według informacji, jakie podaje "Fakt" znajdowały się na niej osoby, które pracują przy "Tańcu z gwiazdami" ale również pojedyncze osoby np. prezenterka TVN czy znani i nagradzani aktorzy.

Znane osoby

Podczas rozprawy padły pierwsze nazwiska. Chodzi o Paulinę M. dziennikarkę z telewizji TTV. Można ją było zobaczyć m.in. w programie "Testerzy". Według prokuratury 31.12.2015 r. miała kupić ona od Cezarego P. narkotyki za 350 zł. Numer do dilera dostała od Beaty E., byłej menedżerki piosenkarza Madoxa, która została oskarżona o napędzanie dilerowi klientów. Na rozprawie zabrakło m.in. oskarżonego fryzjera gwiazd Piotra W., który podobno ma problemy zdrowotne oraz byłego menedżera Dody, Jakuba M. Sprawa jest rozwojowa i czekamy na resztę nazwisk. Źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News