Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna" Źródło: Instagram/Karolina Szostak

Dieta Karoliny Szostak nie od dziś jest źródłem wielu dyskusji. Prezenterka telewizyjna, jako osoba publiczna, musi liczyć się z tym, że jej wygląd jest ciągle komentowany. Rewelacji nie zabrakło i tym razem - internauci byli bezlitośni.

Dieta, której podjęła się Karolina Szostak kilka lat temu, dziś daje efekty widoczne gołym okiem. Większość osób, gdy pomyśli o Karolinie Szostak ma przed oczami czasy, kiedy w sportowym studio kusiła dekoltem i wyglądała zupełnie inaczej. Teraz, gdy jest o parę rozmiarów szczuplejsza, każdy chwyta się za głowę.

Szostak dzieli internautów. Dieta ją zmieniła?

Karolina jest bardzo aktywna na Instagramie. Regularnie wrzuca tam swoje zdjęcia w większości z pracy w telewizyjnym studio. Nie brakuje selfie, a uwagę przykuwają uwiecznione chwile na ściankach, gdzie Szostak prezentuje coraz to atrakcyjniejsze stylizacje.

Komentarze dzielą się na kilka rodzajów. Są te od fanek postępu odchudzania Karoliny Szostak, które nie szczędzą komplementów i serduszek pod kolejnymi zdjęciami. Są też takie również od kobiet, które chcąc wyglądać choć w małym stopniu jak piękna prezenterka, dopytują o ubrania, które Szostak ma na sobie. Buty, spodnie, sukienki, a nawet okulary - każdej wpada coś w oko i inspirują się stylem Karoliny.

Bulwersujących komentarzy nie brakuje

Zdarzają się też jednak takie od niezadowolonych fanów. Zazwyczaj mężczyzn, którzy chyba woleli gwiazdę w pełniejszych kształtach, by mieć "na czym zawiesić oko". Nie tylko takie komentarze znajdują się pod najnowszym zdjęciem ze SPA, ale pojawiają się też pod innymi. Karolina Szostak nie ma zamiaru się tym przejmować i bić piany o nic, zazwyczaj kończy się to jej krótką ripostą.

- Nos fatalny... broda ciągnie się kilometrami, jakby chciała połączyć się z biustem, który mocno odczuwa skutki grawitacji ?????? - napisał jeden z internautów.

- Uuu jaki Pan dobrze zorientowany ?? - odpowiedziała Szostak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie tak brutalnie, ale trochę racji zdjęcie mocno wyszczuplone aż do przesądy. Kiedyś p. Karolina była śliczna - przyznała smutno jedna z pań.

Pod innym zdjęciem ukazującym Karolinę spacerującą polsatowskim korytarzem można przeczytać:

- PANI Karolino niech już pani nie chudnie. Szczerze bosko Pani wygląda ale zawsze była Pani Boska. Te ciało, ten uśmiech wcześniej i teraz jest Pani Boginią - radził wierny fan.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od wielu lat. Jego reakcja chwyta za serce
  3. Anna Lewandowska zamieściła najbardziej wymowne zdjęcie jakie się da. "Drużyna się powiększyła"
  4. TVN: znaczna pokrywa śnieżna przykryje województwa, które są na liście alarmowej. Służby ostrzegają mieszkańców
  5. Wstrząsający dramat rodzinny syna Gessler, o którym mało kto wiedział. Nowotwór odebrał mu najbliższą osobę
  6. Meghan Markle wraca do USA? "W Wielkiej Brytanii jest księżną, w Kalifornii byłaby królową"

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News