W święta Chodakowska zrobiła "rachunek sumienia" i oceniła swoje życie. "Jestem zwykłą dziewczyną z Sanoka"

W święta Chodakowska zrobiła "rachunek sumienia" i oceniła swoje życie. "Jestem zwykłą dziewczyną z Sanoka" Źródło: youtube.com/Gazeta.pl

Dieta i zdrowy styl życia są w ostatnich latach bardzo mocno promowane przez Ewę Chodakowską. Z okazji świąt celebrytka postanowiła opublikować dla swoich fanów wpis motywujący, w którym nie zabrakło odniesień do historii jej życia.

Dieta i zdrowy styl życia to domeny działalności Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej, które od lat są na szczycie popularności w polskim Internecie. Nowa jurorka programu "Dance, dance, dance" prowadzi swoją kampanię także w mediach społecznościowych, gdzie stara się motywować kobiety do pójścia w jej ślady pokazując, że nigdy nie jest za późno by zadbać o siebie.

Jej ostatni wpis na Instagramie, opublikowany z okazji Świąt Wielkiej Nocy był w gruncie rzeczy mową motywującą swoich fanów. Nie zabrakło w nim jednak odniesień osobistych. Trenerka opisała w skrócie historię swojej drogi ku sławie i spełnieniu zawodowemu, jednocześnie oceniając swoje dawne życie.

Dieta i treningi to nie wszystko. Ewa Chodakowska wystosowała poruszający apel

Jak twierdzi, swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy. Zaczynała, jak wielu innych, od zera. Z perspektywy lat jednak patrzy na drogę którą przebyła, próbując ją ocenić racjonalnie.

- Życie leży w twoich rękach! Masz czas! Ile potrzebujesz? 3 lata? 10? To długo? Nie pytaj czy długo! Zapytaj czy warto! Jeśli tak, nie odpuszczaj! Musisz się odważyć i uwierzyć, że chcesz od życia więcej (...) Dziś mam dużo więcej niż mogła sobie wymarzyć. Piszę to, bo jestem zwykłą dziewczyną z Sanoka, która odważyła się zawalczyć o swoje szalone marzenia. Na przekór wszystkim i wszystkiemu. Na starcie w życiu dostałam miłość mojej rodziny. Na całą resztę zapracowałam razem z mężem. Ty też możesz. Wiedz czego chcesz. Określ cel! - napisała trenerkana swoim Instagramie.

Wpis gwiazda opatrzyła zdjęciem, które miało w ten sposób pokazać, jak świetną formą może dzisiaj się pochwalić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób podziękowało jej nie tylko za słowa otuchy i niezwykle motywujące przesłanie, pomagające w walce o swoją przyszłość każdego dnia, ale także to krótkie, osobiste wyznanie. W komentarzach pełno było od podziękowań i postanowień, by nigdy się nie wycofać. Wiele osób nie zamierza się poddawać w drodze ku wyznaczonemu celowi, aby w ten sposób dorównać swojej idolce.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary
  4. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  5. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  6. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News