Staruszka od 10 lat je piasek w celach zdrowotnych. Efekt diety powala [VIDEO]

Staruszka od 10 lat je piasek w celach zdrowotnych. Efekt diety powala [VIDEO] Źródło: Fot. Pixabay.com/Michal Jarmoluk

Dieta to niezbędny element, który w połączeniu z treningiem może zagwarantować nam zdrowie, a także wymarzoną sylwetkę. Właśnie wielkimi krokami zbliżają się wakacje, a więc czas, gdy chcemy bez kompleksów opalać się wśród tłumów zgromadzonych na plaży. Aby było to możliwe musimy czuć się dobrze we własnym ciele. Pora więc schudnąć. Z pomocą przychodzi nam pewna staruszka, która od wielu lat spożywa jedynie piasek. Ponoć ma on niesamowite właściwości, dzięki którym kobieta od wielu lat nie choruje, a nawet wyleczyła się z nowotworu mózgu!

Dieta to prawdziwe wyzwanie. Wiedzą to wszyscy, którzy choć raz w życiu chcieli przestawić się na zdrowe jedzenie - wcześniej spożywając jedynie jego "śmieciową" postać (np. fast-foody).

Czy jednak wspomniane "zdrowe jedzenie" jest w stanie wyleczyć nas z nowotworu? Raczej nie, ale może zrobić to... piasek. Pewna staruszka, która spożywa go od wielu lat udowodniła, że ma on takie właściwości. Dzięki "piaskowej diecie" została uleczona z glejaka.

Dieta staruszki jest niewiarygodna. Je ona tylko piasek, a mimo to żyje i ma się świetnie

Zdrowe nawyki żywieniowe bardzo trudno jest wypracować. Istnieje bardzo dużo różnych rodzajów diet, które swoim skomplikowaniem przytłaczają amatorów starających się schudnąć i poprawić swoje zdrowie.

Na szczęście istnieje jedna, skuteczna dieta, która opiera się na spożywaniu tylko jednego składnika - piasku. Pewna 80-letnia Litwinka stosuje ją od lat i nigdy nie miała się lepiej. Swoją przygodę z nietypową dietą rozpoczęła dosyć niespodziewanie. Pewnego dnia wykryto u niej guza mózgu w bardzo zaawansowanej postaci. Glejak rozrastał się w szybkim tempie, co miało wkrótce pozbawić staruszkę życia.

Nie poddała się ona jednak i postanowiła zmierzyć się z tak okrutną diagnozą. Sama nie pamięta do końca jak rozpoczęła się jej "przygoda" z jedzeniem piasku. Wie, że w którymś momencie usłyszała w swojej głowie głos, który zachęcił ją do tego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od tamtej pory zaczęła spożywać tylko piasek. Z początku było to bardzo trudne zadanie, ponieważ kruszec ledwo przechodził jej przez gardło powodując nawet odruchy wymiotne. Z czasem jednak było coraz łatwiej.

Po kilku tygodniach takiej kuracji kobieta zaczęła się czuć coraz lepiej. W końcu zgłosiła się do lekarza, aby ponownie poddać się badaniu. Był on pod wrażeniem, bowiem stan zdrowia Litwinki uległ znacznemu polepszeniu.

W jaki sposób jeść piasek? Powinno wyglądać to w następujący sposób.

 - Nie należy mieszać tej substancji z innym jedzeniem lub wodą. Nie powinno się jeść nic innego, bo inaczej poczujesz się źle. Nie możesz też popijać piasku wodą. Ja kiedyś jadłam mokry piasek, więc po czymś takim nie chce się pić - opowiada w filmie na kanale Ruptly.

Efekty u 80-letniej kobiety są zdumiewające. Warto wziąć pod uwagę, że piasek to skruszona skała, która nie zawiera żadnych kalorii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Restauratorka nabrała chwilówek na 450 tys. Widzom "Kuchennych Rewolucji" opadły szczęki
  4. Porażające słowa Anny Muchy. Chce mieć płynne gó*no, by móc oblewać nim "patałachów"
  5. Julia Wieniawa kazała mu to zrobić? Baron ściął dredy, oniemieliśmy
  6. Rozenek w brylantach za ćwierć miliona oślepiła widzów TVN. Oczy wam wyjdą z orbit na widok jej błyskotek

Źródło: wSieci24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News