Schudła 65 kilogramów i wygląda niesamowicie. Zaniemówiliśmy (Zdjęcia)

Schudła 65 kilogramów i wygląda niesamowicie. Zaniemówiliśmy (Zdjęcia) Źródło: foto: The Sun

Dieta to świetna decyzja - o czym przekonała się pewna kobieta, która zrzuciła niesamowitą ilość kilogramów. Jej metamorfoza spodobała się internautom, którzy nie mogą uwierzyć, że teraz wygląda tak pięknie.

Dieta potrafi zdziałać cuda. Pewna kobieta postanowiła w końcu zadbać o swoje ciało. W tym celu poddała się bardzo trudnej i długiej metamorfozie. Efekt jest ogromnym zaskoczeniem dla milionów internautów. Obecnie wygląda jak modelka i jest inspiracją dla kobiet z całego świata.

Jej jedynym ratunkiem była dieta. Gdy schudła internauci nie mogli uwierzyć, że to ona

Pewna 21-letnia Brytyjka postanowiła poddać się zaskakującej metamorfozie. Od wielu lat (niemal od dziecka) zmagała się z bardzo dużą otyłością. Jej wygląd był przerażający. Ważyła tak dużo, że czasami będąc gościem w czyimś domu, gospodarze nie mogli znaleźć dla niej odpowiedniego krzesła.

Postanowiła w końcu coś z tym zrobić. Uwierzyła, że pod ogromną ilością tłuszczu znajduje się tak naprawdę piękne ciało, które zwyczajnie trzeba wyrzeźbić - niczym artysta dłutem doskonali swoje dzieło.

Zdecydowała się na jedną z bardziej wymagających i restrykcyjnych diet. Przez wiele miesięcy spożywała niewielką ilość kalorii. Odmawiała sobie fast-foodów i słodyczy. Jadła posiłki o regularnych porach i zrezygnowała z jakichkolwiek przekąsek. Przez cały czas starała się też pić dużo wody, aby nieustannie czuć, że jest pełna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ostatecznie zgubiła 65 kilogramów, co natychmiast dało jej ogromną sławę. Przez kilka tygodni lokalne media ciągle o niej rozmawiały. Stała się inspiracją dla innych kobiet, które kontaktowały się z nią i prosiły o wskazówki, a także o motywację, bowiem przykład Brytyjki był dla nich wielką siłą, której potrzebowały. Dzięki niej uwierzyły, że też potrafią.

Obecnie kobieta, która zmagała się z otyłością, a, co za tym idzie, wieloma problemami zdrowotnymi (nie mówiąc już o zdecydowanie osłabionej kondycji ciała), wygląda jak modelka i ma przystojnego chłopaka, który pierwszy raz widząc jej zdjęcie nie mógł uwierzyć, że kiedyś jego dziewczyna nosiła rozmiar XXXL.

Przed...

...i po - fot. screen shot z The Sun

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News