Dieta pudełkowa może być świetnym rozwiązaniem! Ale musisz spełniać jeden warunek

Dieta pudełkowa może być świetnym rozwiązaniem! Ale musisz spełniać jeden warunek Źródło: unsplash/Louis Hansel/

Dieta pudełkowa cieszy się coraz większą popularnością, czemu nie w sposób się dziwić. Wydaje się świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, jednak by z niej skorzystać, należy spełniać jeden, ale niezwykle ważny warunek. Nie każdy o tym wie.

Dieta pudełkowa to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Na rynku powstaje coraz więcej firm, które oferują swoje zdrowe, zbilansowane posiłki z dowozem każdego dnia. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób z nich korzysta. Wciąż są jednak tacy, którzy mimo szczerych chęci nie mogą zrzucić zbędnych kilogramów przy pomocy "fit pudełek". 

Jak działa dieta pudełkowa? 

Catering dietetyczny pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, jednak od razu okazał się strzałem w dziesiątkę. To idealne rozwiązanie dla zajętych osób, które nie mogą sobie pozwolić na czasochłonne gotowanie, by przygotować pełnowartościowy posiłek. Korzystanie z diety pudełkowej jest niezwykle proste szczególnie teraz, gdy z każdym dniem pojawia się coraz więcej marek. 

Wystarczy jedynie wejść na stronę internetową wybranej przez siebie firmy, wybrać odpowiednią dla nas dietę, sugerując się preferencjami żywnościowymi, obecną wagą oraz docelową i zamówić tygodniowy, miesięczny bądź jednorazowy testowy catering. Takim oto sposobem, każdego dnia kurier dostarcza we wskazane miejsce zazwyczaj 5 pudełek zawierających śniadanie, obiad, kolację oraz dwie przekąski. Wszystko brzmi naprawdę łatwo, okazuje się jednak, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na takie rozwiązanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeden warunek do osiągnięcia upragnionej sylwetki 

Oczywistym jest, że marka, która za nas gotuje i jeszcze dowozi nam dania pod same drzwi, musi sobie za wszystko nieźle policzyć. Ceny bywają naprawdę różne, jednak zazwyczaj wynoszą od tysiąca złotych w górę. Przykładowo za miesięczny pakiet "optimal" przy wyborze 1500 kcal dziennie u Ewy Chodakowskiej zapłacimy około 1400 złotych. 

Warto jednak pamiętać, że korzystając z oferty znanej osoby zapłacimy więcej, jednak w przypadku zwykłych marek, cena mimo to może być wysoka. Każdy, kto chce postawić na dietę pudełkową, powinien liczyć się z kosztami rzędu około tysiąca złotych. Nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek, dlatego niektórych wciąż czeka samodzielne przyrządzanie posiłków w kuchni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. BNP Paribas ROZDAJE po 350 złotych. Warunki to bułka z masłem
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

  

Następny artykuł