Zrzuciła 100 kilogramów i pokazała się w stroju kąpielowym. Gdy ludzie zobaczyli jej nogi odebrało im mowę

Zrzuciła 100 kilogramów i pokazała się w stroju kąpielowym. Gdy ludzie zobaczyli jej nogi odebrało im mowę Źródło: Pixabay/Public Domain Picture

Dieta pomogła niejednej osobie w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Pewna kobieta podjęła trud i zrzuciła 100 kilogramów. Efektem swojej metamorfozy pochwaliła się w mediach społecznościowych. Internauci nie wiedzieli, jak zareagować.

Dieta i regularne ćwiczenia okazały się kluczem do sukcesu kobiety, która jeszcze w 2012 roku ważyła 225 kilogramów. Waga nie tylko odebrała jej urodę, ale również zaczęła zabierać jej zdrowie. W pewnym momencie kobieta zdecydowała, że zacznie walczyć o siebie i pozbędzie się zbędnych kilogramów.

Jacqeline Adan z Kalifornii ważyła już tak dużo, że otyłość utrudniała niemal każdy aspekt jej życia. Kobieta doskonale zdawała sobie sprawę, że jej walka z nadwagą będzie długa i żmudna. Żadna "dieta-cud" nie pomoże w krótkim czasie zgubić ponad 100 kilogramów. W walce o lepsze jutro wspierała ją rodzina i przyjaciele. Małymi kroczkami zaczęła dochodzić do zamierzonego celu.

Dieta i ćwiczenia okazały się kluczem do sukcesu. Kobieta mogła w końcu założyć kostium kąpielowy

Amerykanka wytrwała w swoim postanowieniu i schudła aż 130 kilogramów. Jednak jej walka o lepszą sylwetkę i samopoczucie wciąż trwa. Jacqeline pozbyła się wielu nadprogramowych kilogramów, jednak nadmiar skóry wciąż przypominał jej o walce, jaką musiała stoczyć z nadwagą. Kobieta postanowiła skorzystać z zabiegów, które umożliwią pozbycie się niepotrzebnej skóry. 

Zabiegi nie przynoszą natychmiastowego efektu, jednak kobieta nie mogła doczekać się, kiedy wreszcie wyjdzie na plażę w kostiumie kąpielowym w standardowym rozmiarze. Nie zamierzała czekać aż będzie idealna. Założyła jednoczęściowy kostium i zrobiła sobie zdjęcie. Efektami swojej pracy, w której dieta i ćwiczenia odgrywały główną rolę, postanowiła podzielić się na Facebooku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jacqeline pokazała swoje nogi. Fanom odebrało mowę

Kobieta zdobyła się na odważny krok i postanowiła pochwalić się zdjęciami swojej wypracowanej sylwetki w mediach społecznościowych. Amerykanka ma świadomość, że zabiegi redukujące nadmiar skóry nie przynoszą natychmiastowych efektów i na ostateczny rezultat swojej batalii będzie musiała jeszcze trochę poczekać.

Internauci oniemieli. Większość nie wiedziała jak zareagować, ponieważ nogi kobiety wciąż były bardzo dalekie od ideału. Jednak jej determinacja i walka o lepsze jutro budziły ogromny szacunek. Kobieta pokazała swoją nieidealne nogi również po to, aby przekazać innym kobietom niezwykle ważną wiadomość:

- Wiecie co zrobiłam? Wzięłam głęboki oddech, uśmiechnęłam się i weszłam do wody. To nie ma znaczenia, co inni mówią i że próbują doprowadzić do tego, żebyś się poddała. Ważne jest to, żebyś Ty sama zdawała sobie sprawę, że wszystko idzie w dobrą stronę i musisz pokochać siebie taką, jaką jesteś - pisała Amerykanka w jednym ze swoich postów.

Jej walkę o lepszą sylwetkę i samopoczucie można śledzić na Instagramie

Zdjęcia przedstawiają Amerykankę na plaży w bikini (zdjęcie opublikowane na Facebooku) tuż po rozpoczęciu zabiegów redukujących nadmiar skóry oraz po serii zabiegów (Instagram):

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News