Co jeść, żeby nie przytyć w święta? Królowa metamorfoz, Karolina Szostak, zdradza swój plan diety na Wielkanoc

Co jeść, żeby nie przytyć w święta? Królowa metamorfoz, Karolina Szostak, zdradza swój plan diety na Wielkanoc Źródło: youtube.com/JastrząbPost

Dieta w święta jest dla wielu osób czymś nie do przyjęcia. Jednak ci, którzy już wstąpili na tę drogę wiedzą, że nie mogą robić wyjątków, bez względu na okazję. Zdaje sobie z tego sprawę również Karolina Szostak, która podzieliła się z fanami informacją na temat tego, czego należy unikać w okresie wielkanocnym.

Dieta może być bardzo trudna do utrzymania w święta. Osoby, które postanowiły zmienić swoje nawyki i zadbać w ten sposób o zdrowie mogą odczuwać duży dyskomfort, z powodu świątecznego stołu zastawionego wieloma smakołykami, po które jednak nie można sięgnąć. Jednak warto mieć na uwadze, że często jedna zła decyzja może zniweczyć całe tygodnie lub nawet miesiące ciężkiej pracy nad sobą oraz wyrzeczeń.

Przypomina o tym Karolina Szostak, która doskonała znana jest w polskim show-biznesie, jako osoba, która w swoim życiu przeszła wielką metamorfozę. Jej osiągnięcie w walce z wagą do dziś wzbudza powszechne uznanie wśród kobiet, które pragną poradzić sobie z tym problemem. Dziennikarka zdradza również, w jaki sposób przebiegać będzie jej świąteczna dieta.

Dieta w święta jest możliwa? Prezenterka zdradza swój plan

Podczas udzielonego w ostatnim czasie wywiadu prezenterka została zapytana o dietę świąteczną, a także trudny, związane z jej zachowaniem w obliczu pysznych, świątecznych potraw.

- Nie ma co ukrywać, że się pilnuję. Muszę się pilnować. Bo jeśli się traci kilogramy to człowiek musi się pilnować, żeby nie wróciły. Myślę, że konsekwencja to jest najważniejsza rzecz i to zawsze kobietom powtarzam - powiedziała Karolina Szostak dla portalu Jastrząb Post.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdradza także, że w dalszym ciągu praktykuje post dr Dąbrowskiej. Jest to bardzo rygorystyczna, ale także skuteczna metoda na walkę z chorobami zalegającymi w organizmie, a także zbędnymi kilogramami. Jak zaznacza Karolina Szostak, tegoroczne święta siłą rzeczy będą musiały być bardzo skromne. Wielkanocne potrawy nie należą do dietetycznych, są często tłuste lub kaloryczne. Jednak nie może odmówić sobie jednego - wielkanocnego żurku, bez którego oczywiście nie może obyć się żaden świąteczny stół.

Święta to trudny czas dla walczących z nadprogramowymi kilogramami. Co prawda wszystko zależy od obranej diety, lecz w każdym przypadku należy mieć się na baczności. Porcja żurku nikomu nie powinna zaszkodzić, jednak - jak to bywa w polskich rodzinach - święta spędzone przy stole od rana do wieczora z pewnością nie pomogą utrzymać swojego postanowienia i mogą zniweczyć wielotygodniowe starania.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Według tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
  2. Piotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Przygotujcie się. W świąteczny poniedziałek nagle zmieni się pogoda

źródło: JastrząbPost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News