Chcesz szybko poprawić swój wygląd? Przedstawiamy dietę jednodniową!

Chcesz szybko poprawić swój wygląd? Przedstawiamy dietę jednodniową! Źródło: Pixabay

Dieta staje się coraz ważniejszym elementem życia Polaków. Często sięgają oni po porady specjalistów od żywienia, by lepiej wyglądać, a także czuć się zdrowiej. Niektórych odstraszają jednak trudy utrzymywania diety przez bardzo długi czas. Powstała jednak specjalna wersja jadłospisu, która temu zaradzi. Wystarczy jeden dzień w tygodniu, żeby szybko poprawić swój wygląd.

Dieta jest potrzebna naszemu społeczeństwu, w którym przybywa ludzi z nadwagą oraz otyłych. Dodatkowo pojawia się coraz więcej chorób związanych z jedzeniem dużej ilości niezdrowej żywności, takich jak cukrzyca czy nadciśnienie. Powstaje więc wiele diet, które mają zaradzić tego typu schorzeniom.

Ostatnio informowaliśmy o diecie DASH udostępnionej za darmo przez Narodowy Fundusz Zdrowia, która miała pomóc ludziom zmniejszyć szansę zachorowania na nadciśnienie. Tym razem pojawiła się nowa, niezwykle prosta dieta, która może być stosowana przez wszystkich, a która może mieć zbawienne skutki dla zdrowia i samopoczucia.

Dieta jednodniowa czyni cuda

Okazuje się, że wspaniałe skutki daje dieta jednodniowa. Jest to taka forma ustalania jadłospisu, którą można stosować choćby raz w tygodniu, a i tak może przynieść pożądane skutki. Nie jest przy tym skomplikowana i nie wymaga wielkiego wysiłku przy przyrządzaniu w kuchni. Niestety, często jest to czynnikiem, który odstrasza ludzi od zmiany swoich nawyków żywieniowych, tym razem poziom trudności jest jednak wyjątkowo niski i poradzi sobie z nim każdy.

Dieta jednodniowa polega na jedzeniu wyłącznie owsianki przez cały dzień w regularnych odstępach czasu. Można ją jeść co dwie lub trzy godziny, jednak jednocześnie nie wolno nam zdecydować się na żaden inny pokarm. Ważne jest również, by nie popijać jej słodkimi napojami, a wodą, bo tylko ona może pomóc nam zgubić kilogramy.

Autorzy tego programu przewidzieli, że jedzenie owsianki nie musi zaspokoić naszego apetytu. W takim przypadku warto jest oszukać swój organizm i wypić wodę z wyciśniętym sokiem z połowy cytryny, bo ta substancja świetnie wpływa na nasz apetyt. Ewentualnie można również wspomóc się owocami, bo są one bogate w łatwo przyswajalne cukry, które nie szkodzą naszemu organizmowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dieta jednodniowa staje się wielkim hitem

Efekty stosowania diety jednodniowej są zdumiewające. Są osoby, które twierdzą, że potrafiły zgubić kilogram po jednym dniu. Stosowanie zmienionego jadłospisu co kilka dni może więc przynieść wielkie zmiany w naszej wadze, nawet jeśli nie zdecydujemy się na odstawienie wszystkich niezdrowych produktów.

Owsianka jest bardzo zdrowa dla naszego organizmu, bo dostarcza wiele hormonów, które sprawiają, że wyglądamy młodziej, do tego łatwiej jest usunąć złogi tłuszczowe z naczyń krwionośnych, co przyspiesza proces odchudzania. Dieta ta jest więc nietypowa, jednak wyjątkowo efektywna, dlatego właśnie zdobywa ogromną popularność na całym świecie w ostatnich tygodniach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda kończy karierę?! Artystka ma już wszystkiego DOŚĆ!
  2. Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  3. Widzom DDTVN poopadały szczęki! Anita i Adrian z "ŚoPW" przekazali wielką nowinę
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Służby wydały ostrzeżenie. Rossmann wycofuje całe partie towaru

źródło: Poradnik Zdrowie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News