Po długiej rozłące pies spotyka właściciela i zaczyna przeraźliwie warczeć. Nagle pojmuje swój błąd, jest nagranie

Po długiej rozłące pies spotyka właściciela i zaczyna przeraźliwie warczeć. Nagle pojmuje swój błąd, jest nagranie Źródło: youtube/Eric Andersson/

Dieta zupełnie go zmieniała jego wygląd. Gdy wreszcie mężczyzna mógł przytulić swojego ukochanego psa, zwierzak zareagował w zaskakujący sposób. Wszystko zostało nagrane, a krótki filmik trafił do sieci.

Dieta, a raczej jej efekty, potrafią być naprawdę zaskakujące nie tylko dla osoby, która się na nią zdecydowała, ale również dla jej bliskich. Po zgubieniu kilku czy nawet kilkunastu kilogramów ten sam człowiek może wyglądać zupełnie inaczej, przez co niekiedy rozpoznanie go może być nie lada wyzwaniem. To nagranie udowadnia, że nie tylko ludzie mogą mieć z tym niemały problem. 

Pies spotyka swojego pana po długiej rozłące i zaczyna przeraźliwie warczeć. Po chwili rozumie swój błąd 

Trwające nieco ponad minutę nagranie zamieszczone w serwisie społecznościowym YouTube, może być dla wielu widzów dość komiczne, czemu nie sposób się dziwić. Uchwycono bowiem moment, gdy pies zobaczył swojego właściciela pierwszy raz po długiej rozłące. Mężczyzna przez wiele tygodni był na leczeniu, gdzie schudł naprawdę znacząco. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie mógł się jednak doczekać, aż wreszcie spotka swojego ukochanego pupila Williego i nie podejrzewał, ze psiak, widząc go, zareaguje w taki sposób. Już na odległość kilku metrów zwierzak zamiast podbiec do pana, zatrzymał się i zachował się zupełnie tak, jakby na przeciw niego znajdowała się obca osoba. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie

2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Willy warczał i szczekał, jak gdyby czując, że mężczyzna stwarza dla niego zagrożenie. Dopiero po chwili zrozumiał, kim tak naprawdę jest ta osoba i od razu ruszył w stronę swojego ukochanego właściciela, czule z nim witając. Choć mężczyzna był w sporym szoku, szybko puścił zachowanie pupila w zapomnienie i oddał się wspólnym pieszczotom. Nagranie obejrzano już blisko milion razy i zostało okrzyknięte hitem sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

Źródło: youtube

Następny artykuł