Wiele osób jest oburzonych zachowaniem Meghan Markle. Wszystko przez dietę, którą zarządziła swojemu 6-miesięcznemu synowi

Wiele osób jest oburzonych zachowaniem Meghan Markle. Wszystko przez dietę, którą zarządziła swojemu 6-miesięcznemu synowi Źródło: youtube/Access

Dieta 6-miesięcznego Archiego zbudza kontrowersje. Wiele osób nie może zrozumieć zachowania Meghan Markle, która tak szybko zmieniła sposób odżywiania dziecka.

Dieta małych dzieci jest najważniejszym czynnikiem, który ma wpływ na rozwój dziecka. Produkty spożywane przez maluchy odpowiadają za ich prawidłowe funkcjonowanie, a witaminy i minerały zawarte w żywności mogą mieć pozytywnie lub negatywnie znaczenie w ich dorastaniu. 

Dieta dla królewskiego dziecka

Od pierwszych chwil, kiedy mały Archie pojawił się na świecie, Meghan Markle karmiła go piersią. Dzisiaj, po 6 miesiącach od urodzenia, dziecko zostało odstawione od mleka matki, która postanowiła zmienić mu dietę.

Księżna zadecydowała, że do jadłospisu dziecka wprowadzi pokarmy stałe. Dieta, którą wcieliła w życie, polega na podawaniu różnorodnych pokarmów. Dzieci w tym okresie uczą się jeść produkty stałe, a ich dieta wzbogacona jest o pokarm z butelki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo Meghan Markle postanowiła zastosować metodę BLW, która polega na tym, że jej syn wybiera z talerza to, co chce zjeść, a to co pozostało na talerzu, nie musi zostać przez niego spożyte. 

Kontrowersyjna dieta małego Archiego

Wybór, na który postawiła Meghan Markle oraz jej mąż, książę Harry, nie został dobrze przyjęty przez opinię publiczną. Wiele osób nazywa ten sposób odżywiania nieprawidłowym. Przeciwnicy twierdzą, że przy takiej diecie rozwój dziecka może zostać zaburzony, a skutki będzie bardzo ciężko odwrócić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Eksperci do spraw żywienia i dietetycy coraz częściej opowiadają się jako zwolennicy metody BLW. Ich zdaniem pozostawienie dziecku wyboru może tylko w pozytywny sposób wpłynąć na naukę samodzielności, pozwala też poznać nowe smaki i odkryć swoje ulubione dania. 

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmowym odbiorem, trzeba się pospieszyć zanim zniknie <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: chilizet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News