Kazali jej kupować droższy bilet w kinie, bo nie mieściła się w fotelu. Schudła aż 120 kilo, jej metamorfoza powala

Kazali jej kupować droższy bilet w kinie, bo nie mieściła się w fotelu. Schudła aż 120 kilo, jej metamorfoza powala Źródło: Facebook - Sarah Arnold

Dieta dla wielu osób okazuje się metodą na przejście wielkiej metamorfozy. Tak właśnie było w przypadku te kobiety. W pewnym momencie swojego życia uświadomiła sobie, że musi zacząć nad sobą pracować, dzięki czemu schudła aż 120 kilogramów.

Dieta w wielu przypadkach daje ludziom szczęście, bo nie muszą martwić się o swoje zdrowie, a także sylwetkę. Utrzymywanie odpowiednich warunków żywieniowych może zapewnić im doskonały wygląd. Nie każdy chce jednak zdecydować się na takie wyrzeczenie. Niektórzy nie mają zamiaru, a czasami wręcz nie potrafią dokonać tak istotnych zmian. 

Pewna kobieta stwierdziła jednak, że musi zdecydować się na ważny krok, by jej życie stało się lepsze. Sama nie potrafiła już dłużej godzić się z tym, jak wygląda. Dzięki pomocy najbliższych przyjaciół oraz rodziny przeszła spektakularną metamorfozę, którą można obserwować na zdjęciach. Wielu internautów nie kryje podziwu na widok zmian widocznych gołym okiem.

Dieta przyniosła wielkie zmiany w jej życiu

40-letnia Sarah Arnold z Birmingham w Anglii postanowiła opowiedzieć o swoim wielkim problemie z przeszłości. Jak się dowiedzieliśmy, już od najmłodszych lat miała ogromne problemy z nadwagą. Wszystko przez miłość do słodyczy, którym nie mogła się oprzeć. W najgorszym jej zdaniem momencie jej waga wynosiła niemal 200 kilogramów, co było dla niej nie do przyjęcia.

Jej ukochany stwierdził, że pomoże jej przejść na dietę i rozpocząć ćwiczenia, by wyglądać znacznie lepiej. Ich wspólne starania opłaciły się. Arnold po czasie pochwaliła się, że udało jej się schudnąć niemal 120 kilogramów, dzięki czemu dziś wygląda zupełnie inaczej. Teraz z uśmiechem na ustach wspomina czasy, gdy musiała kupować droższy bilet w kinie, bo nie mieściła się w fotelu na sali.

Dieta okazała się skuteczna

Dieta 40-latki przyniosła niesamowity efekt i udowodniła, że w żadnym wieku nie powinniśmy obawiać się dokonania ważnych zmian w naszym jadłospisie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej śladem planują pójść inne internautki, które są pod wielkim wrażeniem niewiarygodnej metamorfozy. Kobieta pokazała, że warto starać się o zmiany w naszym życiu, bo mogą one przynieść nam wiele dobrego.

(fot. Facebook - Sarah Arnold)

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Babcia wzięła kota do weterynarza, bo ponoć co miesiąc rodził młode. Rozwiązanie zagadki jest niesamowite
  4. Już jest potwierdzenie męża Kory! To bardziej upamiętni piosenkarkę, niż pomnik przy jej grobie
  5. Benedykt XVI niespodziewanie opuścił Watykan. Co z jego zdrowiem?
  6. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu