Kobieta przestała jeść mięso ponad 40 lat temu. Teraz pokazała, co stało się z jej ciałem

Kobieta przestała jeść mięso ponad 40 lat temu. Teraz pokazała, co stało się z jej ciałem Źródło: instagram.com victoriapearcewriter

Dieta z pewnością zmieniła jej życie na lepsze. Kobieta nie wstydzi się pokazywać swojej figury, a wszystko dzięki unikaniu mięsa i produktów odzwierzęcych. Internauci toną w zachwytach - wielu z nich również postanowiło zmienić swój styl żywienia.

Dieta 48-latki nie jest nowością, nie ona jedna zrezygnowała z jedzenia mięsa. Za ten krok jej ciało odwdzięczyło się niesamowitym wyglądem.

Kiedy dowiedziała się, jak traktowane są zwierzęta prowadzone na rzeź, odstawiła mięso

Victoria Featherstone Pearce ma 48 lat. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 19 tys. osób, które są zachwycone stylem życia kobiety. 48-latka wcale nie musi korzystać z pomocy dietetyków, stosować często katorżniczych diet czy też wylewać siódme poty na siłowni. Swój wygląd zawdzięcza po prostu zmianie żywienia.

Jak się okazuje, Victoria od 6 roku jest wegetarianką i unikała mięsa. Jednak ponad 10 lat temu podjęła kolejną ważną decyzję. Bała się, że nie podoła, jednak motywacja była wysoka. Nie chciała przykładać ręki i swoimi zakupami dofinansowywać np. branży mleczarskiej poprzez nabywanie produktów odzwierzęcych.

- Jestem wegetarianką od 6 roku życia, a weganką stałam się, mając 33 lata, kiedy to dowiedziałam się o ciemnej stronie przemysłu mleczarskiego - tłumaczy Victoria.

Dieta stała się stylem życia, efektem ubocznym piękna figura

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szczerze mówiąc przejście na weganizm było najlepszą rzeczą, którą zrobiłam w swoim życiu - mówi 48-latka i dodaje, że gdyby ponownie miała wybór, nie wahałaby się ani chwili. Dziś swoim doświadczeniem i przeżyciami dzieli się na łamach Vegan Life Magazine, udziela się również w sprawach ratowania psów i przestrzegania praw ochrony zwierząt. Prawie codziennie publikuje na swoim profilu motywujące treści.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje
2. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje

48-latka uważa, że na swój wiek wygląda bardzo dobrze - nigdy nie korzystała z takich zabiegów upiększających jak botoks. Jest też modelką z zamiłowania. Sama przyznaje, że na jednym z castingów skłamała i w ankiecie oraz przed aparatem powiedziała, że ma 38 lat. Nikt tego nie sprawdził ani nie zakwestionował. Internauci zgodnie twierdzą, że Victoria dzięki swojej diecie wygląda na minimum 10 lat młodszą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał rodzinny dramat. Jego tata zrobił mu największą krzywdę, straszne wyznanie
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Super Express, Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News