Ważyła 453 kilogramy i oskarżyli ją o morderstwo. Po kilku operacjach i diecie wygląda jak bogini (Zdjęcia)

Ważyła 453 kilogramy i oskarżyli ją o morderstwo. Po kilku operacjach i diecie wygląda jak bogini (Zdjęcia) Źródło: .

Dieta, ćwiczenia i kilka niezbędnych operacji - przykład Mayry Rosales udowadnia, że przy odpowiedniej determinacji i motywacji można zdziałać wszystko. Kobieta schudła kilkaset kilogramów i jest teraz zupełnie inną osobą. Także charakterem.

Dieta była rygorystyczna, a ćwiczenia wyczerpujące, lecz Mayra się nie poddawała - miała dla kogo walczyć. Musiała schudnąć kilkaset kilogramów, by móc zająć się dziećmi swojej siostry. Wreszcie czuła, że ma cel w życiu. Wcześniej nie chciała ruszyć się z miejsca i czekała na śmierć. Miała taką depresję, że była gotowa iść do więzienia ponosząc odpowiedzialność za nieswoją winę, gdy oskarżono ją o morderstwo.

Dieta zdziałała cud. Mayra jest inną osobą

Teraz Mayra Rosales z Teksasu jest zupełnie innym człowiekiem. 34-latka zmieniła się nie tylko fizycznie - trudno uwierzyć, że jest tą samą osobą, co ważąca 453 kilogramy kobieta. Diametralnie zmienił się również jej charakter. Już nie jest załamana, nie pragnie śmierci - przeciwnie, potrafi cieszyć się życiem.

W tle tej zmiany jest niestety przykra rodzinna historia. W 2008 roku siostra Mayry nieumyślnie spowodowała śmierć swojego syna. Mayra nie widziała jednak sensu w swoim życiu, postanowiła więc wziąć winę na siebie. Powiedziała policji, że przygniotła dwulatka własnym ciałem.

- Mimo iż byłam żywa, nie czułam, że żyję. Umierałam. Widać to na zdjęciach sprzed kilku lat. Poddałam się i tylko czekałam na śmierć - mówi Mayra Rosales o przeszłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielka metamorfoza. Mayra znalazła cel w życiu

Ostatecznie siostra Mayry nie dopuściła, by ktoś inny odpowiadał za jej czyny. Przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci syna. Sąd wymierzył surową karę - została skazana na 15 lat więzienia. Kobieta zostawiła inne swoje dzieci - musiała zająć się nimi jej siostra.

Dzisiaj grzeje: 1. Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku

2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Wiedząc, że ważąc 450 kilogramów nie będzie w stanie opiekować się siostrzeńcami, Mayra postanowiła wziąć się za siebie. Dieta i rygorystyczne ćwiczenia pomogły jej schudnąć. Dodatkowo przeszła 11 niezbędnych operacji i w końcu stanęła na nogi. Ostatecznie Mayra Rosales schudła 360 kilogramów w ciągu 6 lat. Jej przykład udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Istnieją tylko wymówki, a zawsze można się zmienić.

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

Źródło: Lolmania

Następny artykuł