Na jaw wyszedł jeden z największych sekretów Pierwszej Damy. Miliony kobiet będą robić to samo

Na jaw wyszedł jeden z największych sekretów Pierwszej Damy. Miliony kobiet będą robić to samo Źródło: defense.gov/Petty Officer 1st Class Tim D. Godbe

Dieta Pierwszej Damy już nie jest sekretem. Kobiety od teraz mogą brać z niej przykład i wprowadzać w życie te wyjątkowo dobrze sprawdzające się zasady.

Dieta odgrywa w naszym życiu ogromną rolę. Dobrze zbilansowane posiłki i regularne odżywianie niosą za sobą skutki w postaci pięknej sylwetki i dobrego zdrowia. Każdego dnia pojawiają się kolejne diety, które zdobywają miliony zwolenniczek i zwolenników na całym świecie. Chociaż jeszcze żadna z diet nie okazała się być "dietą cud", to nie poddajemy się i dalej szukamy. 

Pierwsza Dama zawsze nienagannie ubrana i z eleganckim makijażem. Taki jej obraz pamiętamy. Możemy też pamiętać, że nigdy nie miała problemów z nadwagą. Jej sylwetka jest idealna. Czemu ją zawdzięcza?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dieta Michelle Obamy

Będąc Pierwszą Damą, Michelle Obama motywowała miliony kobiet na całym świecie do uprawiania sportu. Jak sama przyznaje, sport zawsze odgrywał ważną rolę w jej życiu, dlatego też zachęcała wszystkie kobiety do większej aktywności. Pomimo tego, że kadencja Obamy dobiegła końca, to jego żona nie przestaje motywować kobiet. Pierwszą zasadą Michelle jest to, aby ćwiczyć w towarzystwie przyjaciół. Bez nich od razu robi się nudno, a ich obecność dodatkowo może zachęcać do wykonywania treningu. Ulubionymi dyscyplinami Pierwszej Damy są skakanie po linie, boks oraz podnoszenie ciężarów.

Jednak wysiłek fizyczny to nie wszystko. Dzięki zdrowemu odżywianiu Michelle Obama może pochwalić się nieziemską sylwetką. Ta niezwykle atrakcyjna kobieta podkreśla, jak ważne jest dbanie o spożywanie zdrowych produktów. Jej dieta opiera się na produktach sezonowych. Przede wszystkim owocach i warzywach. Z nich powinniśmy wybierać w pierwszej kolejności te w kolorze czerwonym, jak truskawki, paprykę czy pomidory. W diecie Pierwszej Damy nie ma fast-foodów i słodyczy. Chociaż, jak przyznała, zdarza się jej zjeść frytki czy ciastka.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Pierwsza Dama zachęca wszystkich do brania z niej przykładu i lepszego odżywiania się. A także ruszania się, bo bez ruchu nie osiągniemy wymarzonej sylwetki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  6. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci

źródło: viva

Następny artykuł