Śmiali się z niej, że jest za chuda. Miażdżąca riposta prezenterki TVP sprawi, że wszystkim osobom na diecie zrobi się smutno

Śmiali się z niej, że jest za chuda. Miażdżąca riposta prezenterki TVP sprawi, że wszystkim osobom na diecie zrobi się smutno Źródło: Screen/youtube/ Vasil Ponomarev - pro

Dieta w show-biznesie to bardzo poważny temat, o którym celebryci często dyskutują. Ostatnio z powodu szczupłej sylwetki ostro skrytykowana została prezenterka TVP, lecz nie przejęła się krytyką i odpowiedziała tak, że osoby będące na diecie z pewnością spochmurniały.

Dieta celebrytów to temat, który bardzo ciekawi polskie społeczeństwo. Wszyscy chcą być tak piękni i szczupli, jak gwiazdy występujące w telewizji, a często sekretem jest własnie odpowiedni sposób odżywiania. Niedawno prezenterkę TVP spotkała ostra krytyka ze strony internautów - zarzucono jej, że jest za chuda, a celebrytka odpowiedziała miażdżącą ripostą. hejterzy z pewnością się zawstydzili, jednak osobom będącym na diecie mogło się zrobić smutno. 

Dieta gwiazd od lat wywołuje ogromne emocje

Dieta sławnych osób to kwestia, która bardzo często pojawia się podczas wywiadów, a także na mediach społecznościowych. Niedawno jedna z gwiazd TVP opublikowała zdjęcia, które spotkały się z ostrą krytyką internautów. Według nich prezenterka wygląda zdecydowanie za chudo. 

Magdalena Ogórek, bo o nią tutaj chodzi, zareagowała na te słowa wystosowując miażdżącą ripostę. Hejtrzey długo zapamiętają jej słowa i z pewnością zastanowią się zanim kolejny raz napiszą na temat prezenterki coś przykrego. Jednocześnie jednak urażone mogą się poczuć osoby od dawna katujące się różnymi dietami, bo to, co powiedziała Ogórek, jest niewiarygodnie demotywujące. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Miażdżąca riposta prezenterki 

Magdalena Ogórek znana z prowadzenia w TVP Info programu "Minęła dwudziesta", opublikowała na swoim Twitterze zdjęcia ze swojego wyjazdu na Dolny Śląsk. Internauci natychmiast wytknęli jej przeraźliwie chudą sylwetkę. Gwiazdę zalała fala nieprzyjemnych komentarzy. Niektórzy radzili Ogórek, żeby coś zjadła, a inni pytali zaniepokojeni o stan jej zdrowia. Najbardziej złośliwi i okrutni porównywali jej wygląd do więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych. 

- Tragedia. Ostatnio takie zdjęcia widziałem w Muzeum Miejsce Pamięci Dachau - napisał jeden ze zniesmaczonych internautów. 

Magdalena Ogórek nie przejęła się jednak tymi słowami krytyki i przygotowała ripostę, która z pewnością sprawiła, że wszystkim osobom na diecie zrobiło się smutno. Prezenterka zdecydowała się wrzucić zdjęcie swojego bogatego posiłku. Obiad celebrytki składał się z kilku dań w tym deseru i w żadnym stopniu nie wyglądał na dietetyczny. 

-Czym tu się przejmować? Że mogę jeść wszystko, na co tylko mam ochotę? - skwitowała złośliwe komentarze ludzi Magdalena Ogórek. 

Wygląda na to, że dieta prezenterki nie polega na żadnym głodzeniu się. Pewnie ma inne sposoby na utrzymanie szczupłej sylwetki, której być może zazdroszczą jej hejterzy. Osoby na diecie jednak na pewno na taką ucztę pozwolić sobie nie mogą, a i tak mogą jedynie marzyć o sylwetce gwiazdy TVP. 

Źródło: Twitter/Magda Ogórek

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Druzgocące informacje. Ogromny pożar, rodzina gwiazdora TVP straciła dobytek, spłonęły też będące w środku zwierzaki
  4. 4-latek błagał by nie oddawali go rodzicom. Niedługo potem zmarł
  5. 22-latka wysłała rodzicom zdjęcie z kompromitującym, intymnym szczegółem. Reakcja jej ojca jest powalająca
  6. Skandaliczne słowa bp Frankowskiego. "Idzie na Polskę potop genderyzmu"

Źródło: Twitter/Magda Ogórek

Następny artykuł