Dieta polecana przez kardiologów to absolutny hit. Zrzucisz na niej nawet 5 kg w 6 dni

Dieta polecana przez kardiologów to absolutny hit. Zrzucisz na niej nawet 5 kg w 6 dni Źródło: Facebook

Dieta zalecana przez kardiologów podbija serca wszystkich, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. Okazuje się, że rewelacyjna metoda przygotowana przed dietetyków i lekarzy potrafi pomóc nam w zrzuceniu wagi, a także poprawić pracę serca. Oto co powinniśmy robić, aby cieszyć się naprawdę zdrowym chudnięciem.

Dieta przygotowana przez europejskich kardiologów jest prawdziwym hitem. Metoda na to, aby zgubić kilka kilogramów, jest dość prosta, a jej używanie może przynosić wyłącznie pozytywne rezultaty. Nie dość, że do Sylwestra będziemy cieszyć się niesamowitą figurą i sylwetką, to jeszcze praca naszego serca poprawi się w sposób natychmiastowy.

Dieta kardiologów poprawi pracę naszego serca i pomoże nam zrzucić kilogramy

Aby dobre żywienie zaczęło pozytywnie wpływać na nasze życie, powinniśmy zacząć od zmiany w naszych śniadaniach. Od teraz pierwszy, najważniejszy posiłek dnia powinien składać się z kawałka wybranego przez nas owocu (ważne, aby to nie były banany ani winogrona) oraz kilku jagód i czarnych porzeczek.

W trakcie pierwszego dnia diety, nasz lunch powinien stanowić: jajko gotowane, jogurt i pomarańczę. Obiad, jaki spożyjemy pierwszego dnia kuracji, złożony będzie z dwóch grzanek, dwóch pomidorów, dwóch gotowane jajek, połówki ogórka lub małej miski sałaty. Drugiego dnia powtarzamy to, co jedliśmy pierwszego dnia na śniadanie, ale modyfikujemy nasz obiad. Teraz powinien on składać się ze 125 g gotowanego, czerwonego mięsa, filiżanki kawy lub herbaty bez cukru, grzanki i pomarańczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dalsze dni diety

Trzeciego dnia naszych zmagań z wagą powinniśmy przygotować sobie na śniadanie jajko, pomarańczę i ogórek. Zmianom nie ulegnie nasz obiad, który będzie taki sam, jak dnia drugiego. Czwartego dnia diety serwujemy sobie na pierwszy posiłek 25 g serka wiejskiego, grzankę i pomarańczę oraz jemy taki sam obiad jak dnia drugiego i trzeciego.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Piąty dzień naszej diety jest bardzo ważny, ponieważ tutaj całkowicie zmieni się skład tego, co będziemy mieli na talerzu. Śniadanie powinno zawierać 200 g gotowanego mięsa lub ryby, grzankę i pomidor, a na obiad zjemy ziemniaki, 200 g gotowanych marchewek i fasolkę szparagową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: Popularne 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News