Prosta dieta z przewagą jajek w posiłkach nadspodziewanie wyszczupla. Zdumiewające efekty

Prosta dieta z przewagą jajek w posiłkach nadspodziewanie wyszczupla. Zdumiewające efekty Źródło: unsplash.com/Enrico Mantegazza

Dieta z przewagą jajek należy do najprostszych diet na świecie. Niektórzy w niecałe 2 tygodnie tracą nawet 10 kilogramów. Dietę stosują także kobiety, które w szybkim czasie muszą zmieścić się w zaplanowaną kreację. Co najważniejsze, jest prosta i bardzo smaczna.

Dieta pełna jajek to marzenie każdego, kto uwielbia je pod każdą postacią - omlet, jajecznica, na twardo, na miękko, na parze. Teraz z pomocą tego ogólnodostępnego i niedrogiego produktu spożywczego można zrzucić nawet 10 kilogramów w 2 tygodnie.

Dieta bazująca na jajkach to pomoc dla sylwetki

"Dieta jajeczna" to nowy hit wśród osób, które stosowały dziesiątki diet cud. Chociaż kilogramy szybko znikały, to jeszcze szybciej wracały - i to z nadwyżką. Na tej diecie najważniejsze jest, aby być sytym przez cały dzień i trzymać zdrowy bilans kaloryczny. Nie wystarczy jednak jeść tylko i wyłącznie jajek - jadłospis jest urozmaicony dzięki kilku rzeczom, wystarczy trzymać się zasad.

Najważniejszym jest, by nie pić alkoholu - piwo, wino czy wódka to puste i niepotrzebne kalorie, których można pochłonąć bardzo dużo za jednym razem. Butelka piwa to najczęściej aż 500 zbędnych kalorii. Przy "diecie jajecznej" oczywiście nie spożywa się soli, śmieciowego jedzenia, smażonych rzeczy i słodyczy. Wskazana jest sama woda lub woda z dodatkami - cytryna i imbir przyspieszą proces chudnięcia i dobrze zrobią metabolizmowi. Należy pić 8-10 szklanek wody dziennie.

"Dieta jajeczna" - jadłospis

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez cały tydzień pierwszy posiłek pozostaje bez zmian. Są to 2 gotowane jajka - na twardo lub na miękko - oraz jeden owoc cytrusowy. Białko z jajek i błonnik zawarty np. w pomarańczach lub grapefruicie oczyszczą jelita i dodadzą energii. Obiady w ciągu kolejnych 7 dni są bardzo do siebie podobne. Wystarczy ugotować pierś z kurczaka na parze i dobrać do niej jakieś warzywa. Mogą to być surowe warzywa, wtedy na obiad je się sałatkę z kurczakiem, lub gotowane również na parze - brokuł, marchewka lub ziemniaki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Jedynie w piątek występuje mała zmiana: zamiast kurczaka można z powodzeniem zjeść rybę, np. dorsza. Kolacje są różne na każdy dzień tygodnia. W poniedziałek je się 2 słodkie ziemniaki i 2 jabłka, we wtorek porcja jest już większa: 2 jajka, pomarańcza i sałatka warzywna. Środa jest bezjajeczna: ser, słodki ziemniak i pomidor powinny zaspokoić apetyt. W czwartek można zjeść dowolny owoc, podobnie jak w sobotę. Z kolei w piątek na talerzu powinny znaleźć się 2 jajka i warzywa, a w niedzielę ten sam zestaw - lecz bez jajek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Źródło: Lolmania

Następny artykuł