Od trzech miesięcy pije ocet jabłkowy. Powalające, co zrobił kwas z jej brzuchem

Od trzech miesięcy pije ocet jabłkowy. Powalające, co zrobił kwas z jej brzuchem Źródło: Pxhere.com

Dieta dla wielu równoznaczna jest z ciężkimi do spełnienia wyrzeczeniami. Kobiety wielokrotnie podchodzą do odchudzania, choć bardzo często ich wysiłki kończą się marnym skutkiem. Wystarczy jednak pić kwas jabłkowy, aby zobaczyć, co w krótkim czasie może on zrobić z brzuchem. To niewiarygodne.

Dieta często oznacza długą i ciężką przeprawę ze swoimi słabościami. Wielu próbuje pozbyć się nadprogramowych kilogramów za pomocą diety - z dnia na dzień rezygnując ze słodyczy, a także innych niezdrowych przekąsek. O tym, jak bardzo duży jest to błąd, nikogo nie trzeba przekonywać. Wiąże się bowiem z późniejszym efektem jojo. Zamiast jednak stosować tego typu restrykcje, warto do swojej diety wprowadzić ocet jabłkowy. Na przykładzie red. Doroty Mielcarek z serwisu "ABC Zdrowie" widać, że produkt ten może zdziałać prawdziwe cuda.

Dieta to podstawa, ale uzupełnij ją octem jabłkowym

Ocet jabłkowy od dawna znany jest ze swoich naprawdę niezwykłych właściwości. Nie wszystkie są jednak prawdą. Red. Dorota Mielcarek postanowiła przeprowadzić na sobie test związany z codziennym spożywaniem octu jabłkowego. Efekty? Okazało się, że ocet zmniejszył obwód jej pasa aż o 7 cm. Jak twierdzi red. serwisu "ABC Zdrowie", jest to spowodowane tym, że ocet zmniejsza ilość gazów w układzie pokarmowym. Te dość skutecznie mogą przecież powiększyć wizualnie obwód pasa. Zmniejszenie objętości brzucha nie jest jednak równoznaczne z utratą wagi, a przynajmniej tak nie było w przypadku red. Mielcarek.

Ponadto ocet jabłkowy zwiększa metabolizm. Dzięki przyspieszonej przemianie materii organizm nieco szybciej spala tkankę tłuszczową. Gdyby więc oprócz spożywania octu jabłkowego obniżyć także ilość spożywanych produktów, wówczas być może udałoby się pozbyć kilku kilogramów.

Internauci pod wrażeniem octu jabłkowego

Internautki chętnie dzielą się swoimi efektami diety opartej na codziennym spożywaniu octu jabłkowego. Według nich nie ma nic lepszego, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wystarczy wówczas, oprócz spożywania wspomnianego produktu, zmniejszyć nieco ilość kalorii przyjmowanych w ciągu dnia, aby uzyskać pożądany efekt. Jest to bardzo łatwe do uzyskania, bowiem ocet jabłkowy, jak twierdzą jego fanki, ponoć zmniejsza uczucie głodu w ciągu dnia. Być może po części jest to spowodowane tym, że ocet jabłkowy świetnie reguluje poziom cukru i zapobiega niebezpiecznym wyrzutom insuliny (który pojawia się np. po zjedzeniu czegoś słodkiego).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Przechodząc na dietę opartą na jednym składniku warto pamiętać o tym, aby wcześniej skonsultować się z lekarzem i zrobić podstawowe badania tj. enzymy wątrobowe, cholesterol czy morfologię. Zamiast skupiać się na jednym składniku warto oprzeć swoją dietę o wskazówki oprac. przez WHO dot. zdrowego żywienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Polsatu chorowała na straszliwą chorobę. Wyjawiła prawdę o polskiej służbie zdrowia. Będziecie WŚCIEKLI
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: ABC Zdrowie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News