Najcięższa kobieta świata schudła ponad 400 kilogramów. Dziś wygląda jak bogini, oszałamiające zdjęcia

Najcięższa kobieta świata schudła ponad 400 kilogramów. Dziś wygląda jak bogini, oszałamiające zdjęcia Źródło: youtube.com/Heraz tipor

Dieta, której podjęła się najcięższa kobieta świata, nie była dla niej prosta. Musiała porzucić swój dotychczasowy styl życia i wytrwać w postanowieniu. Jednak opłaciło się przemęczyć, by dziś mogła cieszyć się taką sylwetką. Efekty są nieziemskie.

Dieta dała jej nowe życie. Ale zanim zasmakowała, co to znaczy być szczuplejszą, przeszła drogę przez mękę. Do odchudzania zmusiło ją jedno tragiczne wydarzenie w jej życiu. Gdy już się zdecydowała, nie było odwrotu. Obiecała coś sobie i innym, a co najważniejsze - wytrwała w postanowieniu.

Tragedia zmotywowała ją do działania. Zaczęła szukać pomocy

W 2011 roku Mayra Rosales ważyła 544 kilogramy. Nie mogła chodzić, ruszać się, korzystać z toalety czy podejmować się innych codziennych czynności. Była zdana tylko i wyłącznie na siebie. Tyła w zastraszającym tempie. Krótko później miała miejsce rodzinna tragedia - jej siostra zabiła swojego 2-letniego synka, Eliseo. Aby nie poszła do więzienia, Mayra wzięła winę na siebie.

Przyjęły wersję, że to Mayra podczas snu nieświadomie przygniotła Eliseo, a ten udusił się i umarł. Od siostry usłyszała, że "i tak już zrezygnowała z własnego życia". Policjanci szybko doszli do prawdziwej wersji wydarzeń, wsadzając do więzienia prawdziwą zabójczynię. Ktoś musiał zaopiekować się pozostałymi dziećmi i postanowiła zrobić to właśnie Mayra. To był impuls do schudnięcia.

Jej siostra trafiła do więzienia na 15 lat, a ona wraz z rodziną podjęła opiekę nad siostrzeńcami. W tym samym czasie po uzyskaniu potrzebnych informacji, Mayra poddała się operacji obwodnicy żołądka. Dopiero po tym zabiegu mogła zacząć stosować dietę i wprowadzić ćwiczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przeszła 11 operacji, by uzyskać atrakcyjny i zdrowy wygląd

Dieta, którą ułożyli dla niej lekarze, była nadzwyczaj prosta: zero cukru i używek, częste i małe porcje, zdecydowanie większa ilość warzyw oraz owoców niż czekolady, batonów czy chipsów. Żywność mocno przetworzona musiała zniknąć z szafek w jej domu, a codzienne posiłki stanowiły proste, pożywne obiady. Determinacja doprowadziła do tego, że w 3 lata schudła 350 kilogramów. Rok później zrzuciła kolejne 100 kilogramów. Teraz może swobodnie ćwiczyć co tylko chce, musi jednak trzymać zaleconą dietę.

Przez ten czas przeszła niezliczoną ilość rozmów z psychologiem oraz 11 operacji, w tym wycinanie nadmiaru skóry. Dosłownie zaczęła prowadzić nowe życie: w 2013 roku rozstała się z mężem i wróciła do Meksyku. Tam poznała nową miłość, która akceptuje jej działania i ją wspiera.

Fot. facebook.com/texasvalleygirl2

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu